Hierbij de (voorlopige) competitie indelingen van alle teams voor het seizoen 2018/2019 en voor de jeugd is dit natuurlijk de najaarscompetitie van 2018. Alles onder voorbehoud!!

NOAD’32 1 – 2e klasse Zuid I:
Altena 1
Brederodes 1
Drechtstreek 1
EBOH 1
Heukelum 1
Nivo Sparta 1
NOAD’32 1
Papendrecht 1
Pelikaan 1
Roda Boys/Bommelerwaard 1
Tricht 1
Wilhelmina’26 1
Woudrichem 1
Zwaluwe 1

NOAD’32 2 – 2e klasse:
Asperen 2
Blauw Geel’38/JUMBO 2
SV BLC 2
SC Everstein 2
GDC 2
HSSC’61 3
SV Meerkerk 2
NOAD’32 2
Sleeuwijk 2
TEC 2
Wilhelmina’26 2
Woudrichem 2

NOAD’32 3 – 4e klasse:
Almkerk 3
SV BLC 4
GRC-14 3
Jan van Arckel 3
LRC 4
Nivo Sparta 4
NOAD’32 3
Roda Boys/Bommelerwaard 3
Sparta’30 3
Theole 3
Well 2
Wilhelmina’26 3

NOAD’32 4 – 5e klasse:
Achilles Veen 3
Almkerk 4
GRC-14 5
GVV’63 3
Jan van Arckel 4
Kerkwijk 4
Nivo Sparta 5
NOAD’32 4
Sparta’30 4
Well 3
Wilhelmina’26 4
Zwaluw VFC 4

NOAD’32 VR1 – 5e klasse:
SV BLC VR1
Brakel VR2
GVV’63 VR1
Jan van Arckel VR1
Kerkwijk VR1
Nivo Sparta VR1
NOAD’32 VR1
TEC VR1
ST Vuren/Herovina VR1
Wilhelmina’26 VR1
WNC VR1

NOAD’32 JO19-1 – 2e klasse:
Almkerk JO19-1
Asperen JO19-1
GJS JO19-2
GRC-14 JO19-1
Herovina JO19-1
Heukelum JO19-1
MVV’58 JO19-1
NOAD’32 JO19-1
Roda Boys/Bommelerwaard JO19-1
Vuren JO19-1
Woudrichem JO19-1
WSC JO19-2

NOAD’32 JO19-2 – 4e klasse:
Asperen JO19-2
Drechtstreek JO19-5
GJS JO19-4
Groot-Ammers JO19-2
Hardinxveld JO19-3
IFC JO19-3
NOAD’32 JO19-2
Peursum JO19-3
Sleeuwijk JO19-2
SteDoCo JO19-1
VVAC JO19-2
VVGZ JO19-3

NOAD’32 MO19-1 – 2e klasse:
Achilles Veen MO19-1
Dubbeldam MO19-1
SC Emma MO19-1
IFC MO19-2
LRC MO19-1
SV Meerkerk MO19-1
NOAD’32 MO19-1
Papendrecht MO19-1
Peursum MO19-1
Sleeuwijk MO19-1
Streefkerk MO19-1
De Zwerver MO19-1

NOAD’32 JO17-1 – 2e klasse:
SV BLC JO17-1
Boxtel JO17-1
CHC JO17-1
GRC-14 JO17-1
Helvoirt JO17-1
Nemelaer JO17-1
Nieuwkuijk JO17-1
NOAD’32 JO17-1
OJC ROSMALEN JO17-4
RKDVC JO17-2
Vlijmense Boys JO17-1
Zwaluw VFC JO17-2

NOAD’32 MO17-1 – 2e klasse:
SV BLC MO17-1
Emplina MO17-2
Haarsteeg MO17-1
Helvoirt MO17-1
Nemelaer MO17-1
Nieuwkuijk MO17-1
NOAD’32 MO17-1
OJC ROSMALEN MO17-3
SCG’18 MO17-1
Wilhelmina MO17-1
Zwaluw VFC MO17-1

NOAD’32 JO16-1 – 2e klasse:
Alem JO16-1
Asperen JO16-1
Beesd JO16-1
SC Elshout JO16-1
Emplina JO16-1
FC Engelen JO16-3
SC Everstein JO16-1
HHC’09 JO16-1
MVV’58 JO16-1
NOAD’32 JO16-1
WNC JO16-1

NOAD’32 JO14-1 – 2e klasse:
Groot Ammers JO14-1
NOAD’32 JO14-1
Roda Boys/Bom. JO14-1
Stedoco JO14-1
TEC JO14-1
Woudrichem JO14-1

NOAD’32 JO13-1 – 3e klasse:
DSC JO13-2
Hedel JO13-1
MEC’07 JO13-1
MVV’58 JO13-2
Nivo Sparta JO13-2
NOAD’32 JO13-1
OSC’45 JO13-1
Rhelico JO13-1
RKTVC JO13-2
Theole JO13-3
Wilhelmina JO13-4
WNC JO13-1

NOAD’32 MO13-1 – 3e klasse:
SJO/BZC’14 MO13-1
DESK MO13-2
GRC-14 MO13-1
Hedel MO13-1
Maliskamp MO13-1
NOAD’32 MO13-1
OJC ROSMALEN MO13-3
SCG’18 MO13-1
SSC’55 MO13-1
Uno Animo MO13-2
Wilhelmina MO13-2
Zwaluw VFC MO13-2

NOAD’32 JO12-1 – 4e klasse:
Achilles Veen JO12-2
Baardwijk JO12-2
FC Drunen JO12-1G
SC Elshout JO12-1
Emplina JO12-6
Haarsteeg JO12-3
HHC’09 JO12-1
NOAD’32 JO12-1
OJC ROSMALEN JO12-7
RKDVC JO12-4
Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1
Well JO12-1

NOAD’32 JO11-1 – 2e klasse:
Boxtel JO11-1
Den Dungen JO11-1
Emplina JO11-2
FC Engelen JO11-2
Essche Boys JO11-1
Jong Brabant JO11-2
Nevelo JO11-1
NOAD’32 JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-3
SCG’18 JO11-1
WSC JO11-2
Zwaluw VFC JO11-3

NOAD’32 JO11-2 – 5e klasse:
ASH JO11-1
SJO/BZC’14 JO11-2
DSC JO11-4
GJS JO11-5
GRC-14 JO11-2
Haaften JO11-1
Herovina JO11-1
Heukelum JO11-2
Kerkwijk JO11-2
Leerdam Sport’55 JO11-1
NOAD’32 JO11-2
Vuren JO11-2

NOAD’32 JO9-1 – 4e klasse:
SV BLC JO9-3
Maliskamp JO9-3
Nieuwkuijk JO9-2
OSC’45 JO9-1
Nevelo JO9-2
Essche Boys JO9-1
NOAD’32 JO9-1
ODC JO9-2
CHC JO9-1
Zwaluw VFC JO9-6G
SCG’18 JO9-2

NOAD’32 JO8-1 – 4e klasse:
Altena JO8-2
SVW JO8-1
Woudrichem JO8-2
Be Ready JO8-1
HHC’09 JO8-1
Ameide JO8-3
Arkel JO8-1
RFC JO8-3
NOAD’32 JO8-1
Almkerk JO8-1G
Roda Boys/Bom. JO8-1
Sleeuwijk JO8-2G

NOAD’32 JO7-1 – 1e klasse:
Sparta’30 JO7-2
HHC’09 JO7-1
Achilles Veen JO7-1
NOAD’32 JO7-1
Wilhelmina JO7-4
Emplina JO7-5
Haarsteeg JO7-2
Wilhelmina’26 JO7-1
FC Drunen JO7-2
GDC JO7-2
Nieuwkuijk JO7-2
RWB JO7-2