Beste sportvrienden,

Onderstaand treffen jullie de nieuwe indelingen van alle jeugdelftallen voor het seizoen 2018-2019 aan. De TC (Technische Commissie) is na uiterst zorgvuldig overleg met leiders/trainers tot deze indeling gekomen waarbij het algemeen NOAD-belang het belangrijkste uitgangspunt is geweest.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat we met deze nieuwe indeling niet iedereen tot 100% tevredenheid kunnen stemmen. Gelijk aan het huidige seizoen hebben we ook in het nieuwe seizoen weer te maken met diverse verschuivingen in de jeugdelftallen vanwege de maatregel vanuit de KNVB m.b.t. leeftijd indeling en dispensatiespelers.

Onder het kopje ‘teams’ staan nu ook de trainers/leiders ingevuld en de trainingstijden!

Indelingen:

Bovenbouw

JO19-1:
1. Sander v/d Bosch
2. Rick Lubberdink
3. Bart v/d Mooren
4. Stijn de Vries
5. Rick van Helden
6. Daan de Fijter
7. Robin Jonker
8. Rik Bok
9. Wouter Strijbis
10. Mesfin Versteeg
11. Twan Roubos
12. Corwin Lagrouw
13. Pieter Poorter
14. Wessel v/d Boom
15. Jesse Lobregt
16. Sven v/d Ley
17. Stefan Bouman

JO19-2:
1. Corne Schouten
2. Eli Teuling
3. Rick den Dekker
4. Sven de Jong
5. Max Dekkers
6. Quint van Krugten
7. Siebe Bouman
8. Ralph Besemer
9. Tom Branderhorst
10. Rob van den Beek
11. Mika Timmermans

JO17-1:
1. Sem de Waal
2. Quinten Vos
3. Josha Kuipers
4. Jens Vos
5. Glenn Lobregt
6. Koen Buchholtz
7. Hubert Biniak
8. Joey Schalken
9. Cees Dekker
10. Ingmar Vos
11. Mathijs Strijbis
12. Bram de Fijter
13. Domenic Biniak

JO16-1:
1. Luuk Versteeg
2. Julian Remmers
3. Ayrton Versteeg
4. Sil Colet
5. Micha Bych
6. Kian van Rijswijk
7. Noah Timmermans
8. Domenic Ostolski
9. Dylan van der Velden
10. Jarne Smulders
11. Drico van Wijk
12. Mano van der Leij
13. Martunus Tretu

JO14-1:
1. Cylian de Fijter
2. Nimrop Awet
3. Sem de Vries
4. Ramon Eggebeen
5. Jens Buijnink
6. Jesse Besemer
7. Jamie van Zandwijk
8. Julian van Giessen
9. Christian Roubos
10. Boyd van Krugten
11. Sebas Nieuwkoop
12. Yoel Strijbis
13. Niels van den Bogaard
14. Ahmad Makkiyah

Onderbouw

JO13-1:
1. Mike Lakerveld
2. Miles Sonneveld
3. Levi Verheij
4. Dennis Versluijs
5. Andrei de Heer
6. Dimar Noorloos
7. Levi Albers
8. Jamie van Wijk
9. Nick Goemaat
10. Timo van Helvoirt
11. Yamen Jomhaa
12. Evan van Rijswijk
13. Carlo Bouman

JO12-1 (8-8):
1. Marcin Grzywacs
2. George Maqdesie Elias
3. Thomas Becks
4. Ian Brans
5. Jeroen van Tilborg
6. Seth Versteeg
8. Sylven van Bergeijk
9. Luca Rosenbrand
10. Luuk Versluijs
11. Sjors Kuijer

JO11-1 (8-8):
1. Sven van Veen
2. Luca Verwijs
3. Jim van Bergeijk
4. Niek van Wijk
5. Myron Sonneveld
6. Stan Verheij
7. Dex Goemaat
8. Jens van Veen
9. Ruben van Wijk

JO11-2 (8-8):
1. Gijs de Fijter
2. Bjorn den Dekker
3. Max Swart
4. Joel de Kock
5. Milan Beverloo
6. Jurgen Kant
7. Stijn Hus
8. Sterre v d Boogaard
9. Jaël van Giessen
10. Jimmy den Dekker

JO9-1 (6-6):
1. Thymo Thur
2. Sem Rosenbrand
3. Milan Rietveld
4. Hidde Smulders
5. Tobias V Berchum
6. Laurens van de Ven
7. Jax Broekhuisen
8. Finn Toonen
9. Maik van Bergeijk

JO8-1 (6-6):
1. Lisèn Nieuwkoop
2. Thijs Swart
3. Lenn Vermeulen
4. Sem V Wijk
5. Lennart V Dongen
6. Nick V Es
7. Raf Riedijk
8. Jens de Boer

JO7-1 (4-4):
1. Sem Vos
2. Hugo de Fijter
3. Sem van Mersbergen
4. Dex Vermeer
5. Mick Verbeek
6. Sage Toonen

Meiden:

MO19-1:
1. Ruth Kant
2. Nena v/d Steenhoven
3. Angie Arendse
4. Zoë Arendse
5. Esmee van Herwijnen
6. Indy Kuijpers
7. Noa Arendse
8. Amber Roeland
9. Emma van den Bosch
10. Senna Hoeke
11. Danique Jonker
12. Jonne Versluijs
13. Fabienne de Fijter
14. Suze van Tilborg

MO17-1:
1. Joyce Pullen
2. Dithe van Beek
3. Rebecca van Wijnen
4. Yannick van de Goor
5. Wendy Bok
6. Anouk van Helden
7. Joy Blom
8. Eveline Vervoorn
9. Romy van Zandwijk
10. Jet Wind
11. Anouk Smit

Zoals gebruikelijk, zullen beide teams elkaar ondersteunen wanneer dat nodig is.

MO13-1 (8-8):
1. Julia van Tilborg
2. Yaquira Boxman
3. Shanay Vos
4. Sanne Bok
5. Annika van der Ley
6. Sara Timmermans
7. Roos Timmermans
8. Jesta Vos
9. Nurah Sheikarim
10. Chanel de Kock
11. Jadey van Melis

Met sportieve groeten,

Technische Commissie