Beste sportvrienden,

Onderstaand treffen jullie de nieuwe indelingen van alle jeugdelftallen voor het seizoen 2019-2020 aan. De TC (Technische Commissie) is na uiterst zorgvuldig overleg met leiders/trainers tot deze indeling gekomen waarbij het algemeen NOAD-belang het belangrijkste uitgangspunt is geweest.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat we met deze nieuwe indeling niet iedereen tot 100% tevredenheid kunnen stemmen. Gelijk aan het huidige seizoen hebben we ook in het nieuwe seizoen weer te maken met diverse verschuivingen in de jeugdelftallen vanwege de maatregel vanuit de KNVB m.b.t. leeftijd indeling en dispensatiespelers.

Indelingen:

Bovenbouw:

Nieuw 3e:
1. Ayrton Versteeg/Daan de Fijter
2. Aaron Nuvelstijn
3. Tim Kwetters
4. Rick van Helden
5. Rick Lubberdink
6. Bart v/d Mooren
7. Stijn de Vries
8. Robin Jonker
9. Wouter Strijbis
10. Twan Roubos
11. Corwin Lagrouw
12. Sven de Jong
13. Mesfin Versteeg
14. Ralph Besemer
15. Siebe Bouman
16. Tom Branderhorst
17. Julian Remmers
18. Mika Timmermans
19. Sil Colet

JO19-1:
1. Ayrton Versteeg/Daan de Fijter
2. Rik Bok
3. Max Dekkers
4. Pieter Poorter
5. Jesse Lobregt
6. Sven v/d Ley
7. Sem de Waal
8. Quinten Vos
9. Stephan Kok
10. Jens Vos
11. Stefan Bouman
12. Glenn Lobregt
13. Joey Schalken
14. Domenic Ostolski

MO19-1:
1. Nena van der Steenhoven
2. Angie Arendse
3. Emma van den Bosch
4. Senna Hoeke
5. Danique Jonker
6. Jonne Versluijs
7. Fabiënne de Fijter
8. Suze van Tilborg
9. Kirsten van Giessen
10. Emma Droogendijk
11. Joyce Pullen
12. Dithe van Beek
13. Anouk in ’t Veld
14. Eveline Vervoorn
15. Wendy Bok
16. Joy Blom
17. Anouk Smit

JO17-1:
1. Josha Kuipers
2. Luuk Versteeg
3. Koen Buchholtz
4. Ingmar Vos
5. Mathijs Strijbis
6. Hubert Biniak
7. Micha Bych
8. Kian van Rijswijk
9. Noah Timmermans
10. Dylan van der Velden
11. Jarne Smulders
12. Drico van Wijk
13. Mano van der Leij
14. Martinus Tretu
15. Domenic Biniak
16. Sem de Vries
17. Niels van den Boogaard

JO15-1:
1. Cylian de Fijter
2. Nimrop Awet
3. Ramon Eggebeen
4. Ahmad Makkiyah
5. Jesse Besemer
6. Julian van Giessen
7. Christian Roubos
8. Yoel Strijbis
9. Mike Lakerveld
10. Miles Sonneveld
11. Levi Verheij
12. Andrei de Heer
13. Levi Albers
14. Jamie van Wijk
15. Nick Goemaat
16. Timo van Helvoirt
17. Yamen Jomhaa

MO15-1:
1. Julia van Tilborg
2. Helga Goodarzi
3. Yaquira Boxman
4. Nurah Sheikkariem
5. Shanay Vos
6. Femke den Dekker
7. Fleur Timmermans
8. Fenne Tmmermans
9. Sanne Bok
10. Chanel de Kock
11. Esmee Duizer
12. Camilla Vos
13. Quinty Nieuwkoop
14. Annika van der Ley
15. Sara Timmermans
16. Roos Timmermans
17. Jesta Vos

Onderbouw:

JO13-1 (11-11):
1. Arno de Waal
2. Marcin Grzywacs
3. Dimar Noorloos
4. Antonie Bax
5. Ian Brans
6. Evan van Rijswijk
7. Carlo Bouman
8. Jeroen van Tilborg
9. Seth Versteeg
10. George Maqdesie Elias
11. Sylven van Bergeijk
12. Luca Rosenbrand
13. Gijs de Fijter
14. Luuk Versluijs
15. Sjors Kuijer
16. Jari Groeneveld

JO12-1 (8-8):
1. Sven van Veen
2. Luca Verwijs
3. Jim van Bergeijk
4. Niek van Wijk
5. Myron Sonneveld
6. Stan Verheij
7. Dex Goemaat
8. Jens van Veen
9. Ruben van Wijk
10. Sterre v d Bogaard

JO11-1 (8-8):
1. Bjorn den Dekker
2. Max Swart
3. Joel de Kock
4. Milan Beverloo
5. Jurgen Kant
6. Stijn Hus
7. Fleur van Masbergen
8. Thymo Thur
9. Maik van Bergeijk
10. Hidde Smulders

JO10-1 (6-6):
1. Jaël van Giessen
2. Esli van Rijswijk
3. Pieter Visser
4. Sem Rosenbrand
5. Milan Rietveld
6. Laurens van de Ven
7. Jax Broekhuizen
8. Raf Riedijk
9. Lars van Rooy

JO9-1 (6-6):
1. Thijs Swart
2. Lennart V Dongen
3. Lisèn Nieuwkoop
4. Lenn Vermeulen
5. Nick V Es
6. Chiem van Ballegooien
7. Levi van den Boom
8. Mohammed
9. Sem Vos

JO08-1 (6-6):
1. Finn Toonen
2. Hugo de Fijter
3. Sem van Masbergen
4. Dex van der Meer
5. Mick Verbeek
6. Yara Thur
7. Jens den Boer
8. Sage Toonen
9. Thijs de Fijter

Met sportieve groeten,

Technische Commissie