Informatie voorlopige indeling 2020/2021:

Vragen over de voorlopige teamindeling, inloop:
onderbouw (JO8 t/m JO12) a.s. zaterdag 20 juni: 09.00 uur – 10.00 uur
bovenbouw (JO13 t/m JO19 en MO15, MO19) a.s. zaterdag 20 juni: 10.00 uur – 11.00 uur

– indien je op die dag verhinderd bent kun je contact opnemen met de volgende TC leden:
Mari van der Sterren: 0651095067 of Michiel Vos: 0630960947

* Training aflopend seizoen 2019/2020 tot 13 juli
* Training start nieuwe seizoen 2020/2021: 17 augustus
* Trainingstijden volgen nog.
* Nieuwe leden graag zo spoedig mogelijk aanmelden zodat wij deze nog in een team kunnen indelen.

Hieronder volgen de voorlopige teamindelingen:

NOAD’32 JO19-1:

1. Ayrton Versteeg
2. Stephan Kok
3. Jens Vos
4. Stefan Bouman
5. Glenn Lobregt
6. Joey Schalken
7. Domenic Ostolski
8. Jesse Lobregt
9. Sem de Waal
10. Noah Timmermans
11. Hubert Biniak
12. Josha Kuipers
13. Luuk Versteeg
14. Koen Buchholtz
15. Niels van den Bogaard

Trainer: Huub Blom
Leider: Huub Blom

NOAD’32 MO19-1:

1. Angie Arendse
2. Emma van den Bosch
3. Senna Hoeke
4. Danique Jonker
5. Jonne Versluijs
6. Fabiënne de Fijter
7. Suze van Tilborg
8. Emma Droogendijk
9. Jersey van Tilborg
10. Joyce Pullen
11. Dithe van Beek
12. Anouk in ’t Veld
13. Romy van Zandwijk
14. Joy Blom
15. Anouk Smit

Trainers: Hans Vervoorn en Mark van Tilborg
Leiders: Hans Vervoorn en Siegfried de Fijter

NOAD’32 JO17-1:

1. Cylian de Fijter
2. Ramon Eggebeen
3. Jesse Besemer
4. Julian van Giessen
5. Yoel Strijbis
6. Dylan van der Velden
7. Jarne Smulders
8. Drico van Wijk
9. Mano van der Leij
10. Sem de Vries
11. Ingmar Vos
12. Kian van Rijswijk
13. Micha Bych
14. Martinus Tretu
15. Domenic Biniak
16. Cees Dekker

Trainers: Andre Bouman en Barry Bouman
Leiders: Andre Bouman, Barry Bouman en Lennart Kraaij

NOAD’32 JO15-1:

1. Andrei de Heer
2. Marcin Grzywacs
3. Dimar Noorloos
4. Ian Brans
5. Evan van Rijswijk
6. Carlo Bouman
7. Jeroen van Tilborg
8. Seth Versteeg
9. George Maqdesie Elias
10. Sylven van Bergeijk
11. Miles Sonneveld
12. Levi Verheij
13. Jamie van Wijk
14. Nick Goemaat
15. Mike Lakerveld
16. Thomas Becks

Trainers: Johan van de Wetering, Corné Millenaar en Corné van Giessen
Leider: Edwin van Wijk

NOAD’32 MO15-1:

1. Julia van Tilborg
2. Helga Goodarzi
3. Yaquira Boxman
4. Nurah Sheikkariem
5. Angelique Di Rita
6. Femke den Dekker
7. Fleur Timmermans
8. Fenne Tmmermans
9. Sanne Bok
10. Chanel de Kock
11. Esmee Duizer
12. Camilla Vos
13. Amber Nieuwkoop
14. Noëmi Kelfkens
15. Sara Timmermans
16. Roos Timmermans
17. Jesta Vos

Trainers: Ferdi den Tek en Gerben Timmermans
Leiders: Ferdi den Tek en Gerben Timmermans

NOAD’32 JO13-1:

1. Sven van Veen
2. Luca Verwijs
3. Jim van Bergeijk
4. Niek van Wijk
5. Myron Sonneveld
6. Stan Verheij
7. Dex Goemaat
8. Jens van Veen
9. Bjorn den Dekker
10. Max Swart
11. Luca Rosenbrand
12. Gijs de Fijter
13. Luuk Versluijs
14. Jari Groeneveld
15. Sjors Kuijer

Trainers: André Groeneveld en Erwin Verheij
Leiders: André Groeneveld, Erwin Verheij en Jetse van Tilborg

NOAD’32 JO12-1 (8 tegen 8):

1. Joel de Kock
2. Stijn Hus
3. Fleur van Masbergen
4. Thymo Thur
5. Maik van Bergeijk
6. Hidde Smulders
7. Jax Broekhuizen
8. Guusje Koot

Trainers: Dennis Hus en Mayco van Bergeijk
Leiders: Dennis Hus en Mayco van Bergeijk

NOAD’32 JO11-1 (8 tegen 8):

1. Jaël van Giessen
2. Esli van Rijswijk
3. Pieter Visser
4. Sem Rosenbrand
5. Milan Rietveld
6. Levi van den Boom
7. Raf Riedijk
8. Sem Vos
9. Laurens van de Ven

Trainer: Carlo Vos
Leider: Carlo Vos

NOAD’32 JO10-1 (6 tegen 6):

1. Thijs Swart
2. Lennart V Dongen
3. Lisèn Nieuwkoop
4. Lenn Vermeulen
5. Nick van Es
6. Chiem van Ballegooien
7. Mohammed
8. Lars van Rooy
9. Patrick Bax

Trainer: Vacant
Leider: Vacant

NOAD’32 JO9-1 (6 tegen 6):

1. Hugo de Fijter
2. Sem van Masbergen
3. Dex van der Meer
4. Mick Verbeek
5. Yara Thur
6. Jens den Boer
7. Thijs de Fijter
8. Finn Toonen
9. Sage Toonen

Trainers: Joost Verbeek en Robert de Fijter
Leiders: Joost Verbeek en André den Boer

NOAD’32 JO8-1 (6 tegen 6):

1. Lotte Hus
2. Beau Bouman
3. Yenthe van Giessen
4. Jurre Rietveld
5. Lynn van der Velden
6. Isa van Bergeijk
7. Sinne Timmermans
8. Joas van der Velden
9. Tom Goossens
10. Maxim van der Ven

Trainers : Maribelle van Giessen, Roelof van der Velden en Yannick van Giessen
Leiders: Maribelle van Giessen en Roelof van der Velden

Met vriendelijke sportgroet,
TC