Informatie indeling 2020/2021:

* Training start nieuwe seizoen 2020/2021: 17 augustus
* Nieuwe leden graag zo spoedig mogelijk aanmelden zodat wij deze nog in een team kunnen indelen.

Indeling trainingsvelden en tijden:


Hieronder volgen de teamindelingen:

NOAD’32 JO19-1:

1. Ayrton Versteeg
2. Stephan Kok
3. Jens Vos
4. Stefan Bouman
5. Glenn Lobregt
6. Joey Schalken
7. Domenic Ostolski
8. Jesse Lobregt
9. Sem de Waal
10. Noah Timmermans
11. Hubert Biniak
12. Josha Kuipers
13. Luuk Versteeg
14. Koen Buchholtz
15. Niels van den Bogaard

Trainer: Huub Blom
Leider: Huub Blom

Trainingsdagen/tijden: Maandag en Donderdag 20:00 uur – 21:30 uur

NOAD’32 MO19-1:

1. Angie Arendse
2. Emma van den Bosch
3. Senna Hoeke
4. Danique Jonker
5. Jonne Versluijs
6. Fabiënne de Fijter
7. Suze van Tilborg
8. Emma Droogendijk
9. Jersey van Tilborg
10. Joyce Pullen
11. Dithe van Beek
12. Anouk in ’t Veld
13. Romy van Zandwijk
14. Joy Blom
15. Anouk Smit

Trainers: Hans Vervoorn en Mark van Tilborg
Leiders: Hans Vervoorn en Siegfried de Fijter

Trainingsdagen/tijden: Maandag en Woensdag 19:45 uur – 21:15 uur

NOAD’32 JO17-1:

1. Cylian de Fijter
2. Ramon Eggebeen
3. Jesse Besemer
4. Yoel Strijbis
5. Dylan van der Velden
6. Jarne Smulders
7. Drico van Wijk
8. Mano van der Leij
9. Sem de Vries
10. Ingmar Vos
11. Kian van Rijswijk
12. Micha Bych
13. Martinus Tretu
14. Domenic Biniak
15. Cees Dekker

Trainers: Andre Bouman en Barry Bouman
Leiders: Andre Bouman, Barry Bouman en Lennart Kraaij

Trainingsdagen/tijden: Dinsdag en Donderdag 18:30 uur – 19:45 uur

NOAD’32 JO15-1:

1. Andrei de Heer
2. Marcin Grzywacs
3. Dimar Noorloos
4. Ian Brans
5. Evan van Rijswijk
6. Carlo Bouman
7. Jeroen van Tilborg
8. Seth Versteeg
9. George Maqdesie Elias
10. Sylven van Bergeijk
11. Miles Sonneveld
12. Levi Verheij
13. Jamie van Wijk
14. Nick Goemaat
15. Mike Lakerveld
16. Thomas Becks
17. Rowan van den Oever

Trainers: Johan van de Wetering, Corné Millenaar en Corné van Giessen
Leider: Edwin van Wijk

Trainingsdagen/tijden: Maandag en Woensdag 18:30 uur – 19:45 uur

NOAD’32 MO15-1:

1. Julia van Tilborg
2. Helga Goodarzi
3. Yaquira Boxman
4. Nurah Sheikkariem
5. Angelique Di Rita
6. Femke den Dekker
7. Fleur Timmermans
8. Fenne Tmmermans
9. Sanne Bok
10. Chanel de Kock
11. Esmee Duizer
12. Camilla Vos
13. Amber Nieuwkoop
14. Noëmi Kelfkens
15. Sara Timmermans
16. Roos Timmermans
17. Jesta Vos

Trainers: Ferdi den Tek en Gerben Timmermans
Leiders: Ferdi den Tek en Gerben Timmermans

Trainingsdagen/tijden: Dinsdag en Donderdag 18:30 uur – 19:45 uur

NOAD’32 JO13-1:

1. Sven van Veen
2. Luca Verwijs
3. Jim van Bergeijk
4. Niek van Wijk
5. Myron Sonneveld
6. Stan Verheij
7. Dex Goemaat
8. Jens van Veen
9. Bjorn den Dekker
10. Max Swart
11. Luca Rosenbrand
12. Gijs de Fijter
13. Luuk Versluijs
14. Jari Groeneveld
15. Sjors Kuijer

Trainers: André Groeneveld en Erwin Verheij
Leiders: André Groeneveld, Erwin Verheij en Jetse van Tilborg

Trainingsdagen/tijden: Dinsdag en Donderdag 18:30 uur – 19:45 uur

NOAD’32 JO11-1 (8 tegen 8):

1. Joel de Kock
2. Stijn Hus
3. Fleur van Masbergen
4. Thymo Thur
5. Maik van Bergeijk
6. Hidde Smulders
7. Jax Broekhuizen
8. Guusje Koot
9. Jaël van Giessen

Trainers: Dennis Hus en Mayco van Bergeijk
Leiders: Dennis Hus en Mayco van Bergeijk

Trainingsdagen/tijden: Dinsdag en Donderdag 18:30 uur – 19:45 uur

NOAD’32 JO11-2 (8 tegen 8):

1. Esli van Rijswijk
2. Pieter Visser
3. Sem Rosenbrand
4. Milan Rietveld
5. Levi van den Boom
6. Raf Riedijk
7. Sem Vos
8. Laurens van de Ven
9. Lars van Rooy

Trainers: Carlo Vos, Heidi Crielaard en Ingmar Vos
Leiders: Carlo Vos en Ingmar Vos

Trainingsdagen/tijden: Maandag en Woensdag 18:30 uur – 19:45 uur

NOAD’32 JO10-1 (6 tegen 6):

1. Thijs Swart
2. Lennart V Dongen
3. Lisèn Nieuwkoop
4. Lenn Vermeulen
5. Nick van Es
6. Chiem van Ballegooijen
7. Mohammed
8. Patrick Bax
9. Lynn van der Velden
10. Isa van Bergeijk

Trainer: Roelof van der Velden, Bas van Ballegooijen en Anouk Smit
Leider: Roelof van der Velden, Bas van Ballegooijen en Anouk Smit

Trainingsdagen/tijden: Maandag en Woensdag 18:30 uur – 19:45 uur

NOAD’32 JO9-1 (6 tegen 6):

1. Hugo de Fijter
2. Sem van Masbergen
3. Dex van der Meer
4. Mick Verbeek
5. Jens den Boer
6. Thijs de Fijter
7. Finn Toonen
8. Sage Toonen

Trainers: Joost Verbeek en Robert de Fijter
Leiders: Joost Verbeek en André den Boer

Trainingsdagen/tijden: Maandag en Woensdag 18:30 uur – 19:45 uur

NOAD’32 JO8-1 (6 tegen 6):

1. Lotte Hus
2. Beau Bouman
3. Yenthe van Giessen
4. Jurre Rietveld
5. Sinne Timmermans
6. Joas van der Velden
7. Tom Goossens
8. Maxim van der Ven

Trainers : Maribelle van Giessen en Yannick van Giessen
Leiders: Maribelle van Giessen

Trainingsdagen/tijden: Dinsdag en Donderdag 18:30 uur – 19:45 uur

Met vriendelijke sportgroet,
TC