Programma

Zaterdag 21 September 2019
14:30 uur Noad’32 2 – TEC 2 C. Bakker C
14:30 uur Noad’32 5 – Arkel 5 A. van Rosmalen C
11:45 uur Noad’32 JO19-1 – GRC-14 JO19-1 W. Arendse C
11:45 uur Noad’32 MO19-1 – ST RKSV Heeze/DOSL MO19-1 W. van de Goor C
10:00 uur Noad’32 MO15-1 – Woudrichem MO15-1 J. van Bergeijk C
08:30 uur Noad’32 JO13-1 – GDC JO13-1 Mesfin Versteeg C
08:30 uur Noad’32 JO12-1  Theole JO12-1 Noah Timmermans C
14:30 uur GDC 1 – Noad’32 1 K. Konings C
14:30 uur Well 4 – Noad’32 4 vertrek 13:30 uur C
11:00 uur Well VR2 – Noad’32 VR1 vertrek 10:00 uur C
14:30 uur RKDVC JO17-3 – Noad’32 JO17-1 vertrek 13:30 uur C
10:45 uur Madese Boys JO15-2 – Noad’32 JO15-1 vertrek 09:30 uur C
09:00 uur Kerkwijk JO11-1 – Noad’32 JO11-1 vertrek 08:00 uur C
08:45 uur Wilhelmina JO10-3 – Noad’32 JO10-1 vertrek 07:45 uur C
09:00 uur Sparta’30 JO8-2 – Noad’32 JO8-1 vertrek 08:15 uur C
Zaterdag 28 September 2019
14:30 uur Noad’32 1 – ONI 1 J.A. de Jong C
14:30 uur Noad’32 4 – OSC’45 3 A. van Rosmalen C
11:45 uur Noad’32 VR1 – GVV’63 VR1 C
10:00 uur Noad’32 JO17-1 – HHC’09 JO17-1 J. Dekker C
10:00 uur Noad’32 JO15-1 – Waspik JO15-1 S. de Fijter C
08:30 uur Noad’32 JO11-1 – Nieuwkuijk JO11-3 C
08:30 uur Noad’32 JO10-1 – WSC JO10-3 spelbegeleider C
08:30 uur Noad’32 JO8-1 – DESK JO8-2 spelbegeleider C
12:30 uur Unitas 2 – Noad’32 2 F.M. van de Beek C
12:30 uur Wilhelmina’26 3 – Noad’32 3 vertrek 11:45 uur C
14:30 uur SVW 3 – Noad’32 5 vertrek 13:30 uur C
11:30 uur Achilles Veen JO19-1 – Noad’32 JO19-1 C
14:30 uur Nieuwkuijk MO19-1 – Noad’32 MO19-1 vertrek 13:15 uur C
11:00 uur GRC-14 MO15-1 – Noad’32 MO15-1 vertrek 10:00 uur C
10:15 uur JEKA JO13-5 – Noad’32 JO13-1 vertrek 09:00 uur C
08:30 uur GJS JO12-2 – Noad’32 JO12-1 vertrek 07:30 uur C
Zaterdag 5 Oktober 2019
14:30 uur Noad’32 5 – Woudrichem 4 C
11:45 uur Noad’32 MO19-1 – SV Budel MO19-1 C
10:00 uur Noad’32 MO15-1 – Sleeuwijk MO15-1 C
08:30 uur Noad’32 JO12-1 – BZC’14 JO12-1 C
08:30 uur Noad’32 JO9-1 – DSC JO9-2G spelbegeleider C
08:30 uur Noad’32 JO8-1 – Nivo Sparta JO8-3 spelbegeleider C
14:30 uur Zwaluwe 1 – Noad’32 1 C
14:30 uur Sparta’30 2 – Noad’32 2 C
14:30 uur WSC 5 – Noad’32 3 C
13:00 uur Kerkwijk 4 – Noad’32 4 C
10:30 uur Woudrichem JO19-1 – Noad’32 JO19-1 C
10:45 uur Sparta’30 JO17-1 – Noad’32 JO17-1 C
13:00 uur Be Ready JO15-1 – Noad’32 JO15-1 C
08:45 uur ST Altena/Almkerk JO13-2 – Noad’32 JO13-1 C
08:30 uur FC Engelen JO11-4 – Noad’32 JO11-1 C
09:45 uur FC Engelen JO10-3 – Noad’32 JO10-1 C