Speelschema 2F

Wedstrijddata in de Tweede klasse F  Zuid 1 voor het seizoen 2018 – 2019:

Speeldag 1                     Speeldag 2                    Speeldag 3                   
NOAD’32 – Zwaluwe EBOH – NOAD’32 NOAD’32 – Wilhelmina’26
Roda Boys – Nivo Sparta Nivo Sparta – Heukelum Heukelum – Tricht
Altena – Drechtstreek Pelikaan – Papendrecht Roda Boys – Pelikaan
Woudrichem – EBOH Zwaluwe – Woudrichem Woudrichem – Altena
Brederodes – Pelikaan Drechtstreek – Roda Boys Brederodes – Papendrecht
Papendrecht – Tricht Wilhelmina’26 – Brederodes Nivo Sparta – EBOH
Heukelum – Wilhelmina’26 Tricht – Altena Drechtstreek – Zwaluwe
Speeldag 4                   Speeldag 5                    Speeldag 6                  
Papendrecht – NOAD’32 NOAD’32 – Roda Boys Pelikaan – NOAD’32
Altena – Heukelum Altena – Papendrecht Roda Boys – Woudrichem
EBOH – Roda Boys Woudrichem – Wilhelmina’26 Papendrecht – Heukelum
Pelikaan – Woudrichem Heukelum – Pelikaan EBOH – Drechtstreek
Zwaluwe – Nivo Sparta Brederodes – Zwaluwe Nivo Sparta – Brederodes
Wilhelmina’26 – Drechtstreek Drechtstreek – Nivo Sparta Zwaluwe – Altena
Tricht – Brederodes Tricht – EBOH Wilhelmina’26 – Tricht
Speeldag 7                   Speeldag 8                   Speeldag 9                  
NOAD’32 – Drechtstreek Nivo Sparta – NOAD’32 Altena – NOAD’32
Heukelum – EBOH Roda Boys – Papendrecht Heukelum – Brederodes
Altena – Pelikaan EBOH – Brederodes Zwaluwe – EBOH
Woudrichem – Nivo Sparta Pelikaan – Tricht Tricht – Woudrichem
Brederodes – Roda Boys Zwaluwe – Heukelum Papendrecht – Nivo Sparta
Papendrecht – Wilhelmina’26 Drechtstreek – Woudrichem Wilhelmina’26 – Roda Boys
Tricht – Zwaluwe Wilhelmina’26 – Altena Pelikaan – Drechtstreek
Speeldag 10                  Speeldag 11                  Speeldag 12                 
NOAD’32  – Heukelum Brederodes – NOAD’32 NOAD’32 – Tricht
Brederodes – Altena Heukelum – Woudrichem Nivo Sparta – Pelikaan
EBOH – Pelikaan Tricht – Roda Boys EBOH – Papendrecht
Roda Boys – Zwaluwe Altena – Nivo Sparta Roda Boys – Altena
Nivo Sparta – Wilhelmina’26 Papendrecht – Drechtstreek Woudrichem – Brederodes
Drechtstreek – Tricht Wilhelmina’26 – EBOH Zwaluwe – Wilhelmina’26
Woudrichem – Papendrecht Pelikaan – Zwaluwe Drechtstreek – Heukelum
Speeldag 13                  Speeldag 14                 
Speeldag 15                
Woudrichem – NOAD’32 Drechtstreek – NOAD’32 NOAD’32 – Nivo Sparta
Brederodes – Drechtstreek Nivo Sparta – Woudrichem Brederodes – EBOH
Altena – EBOH EBOH – Heukelum Altena – Wilhelmina’26
Tricht – Nivo Sparta Roda Boys – Brederodes Heukelum – Zwaluwe
Papendrecht – Zwaluwe Zwaluwe – Tricht Tricht – Pelikaan
Heukelum – Roda Boys Wilhelmina’26 – Papendrecht Papendrecht – Roda Boys
Wilhelmina’26 – Pelikaan Pelikaan – Altena Woudrichem – Drechtstreek
Speeldag 16                 
Speeldag 17                 Speeldag 18                
Zwaluwe – NOAD’32 NOAD’32 – EBOH Roda Boys – NOAD’32
EBOH – Woudrichem Brederodes – Wilhelmina’26 EBOH – Tricht
Nivo Sparta – Roda Boys Altena – Tricht Wilhelmina’26 – Woudrichem
Tricht – Papendrecht Heukelum – Nivo Sparta Papendrecht – Altena
Wilhelmina’26 – Heukelum Roda Boys – Drechtstreek Nivo Sparta – Drechtstreek
Drechtstreek – Altena Papendrecht –  Pelikaan Zwaluwe – Brederodes
Pelikaan – Brederodes Woudrichem – Zwaluwe Pelikaan – Heukelum
Speeldag 19                  Speeldag 20                  Speeldag 21                 
NOAD’32 – Pelikaan NOAD’32 – Woudrichem Tricht – NOAD’32
Brederodes – Nivo Sparta EBOH – Altena Brederodes – Woudrichem
Heukelum – Papendrecht Nivo Sparta – Tricht Heukelum – Drechtstreek
Tricht – Wilhelmina’26 Roda Boys – Heukelum Altena – Roda Boys
Altena – Zwaluwe Zwaluwe – Papendrecht Wilhelmina’26 – Zwaluwe
Woudrichem – Roda Boys Drechtstreek – Brederodes Papendrecht – EBOH
Drechtstreek – EBOH Pelikaan – Wilhelmina’26 Pelikaan – Nivo Sparta
Speeldag 22                 
Speeldag 23                  Speeldag 24                
NOAD’32 – Brederodes Heukelum – NOAD’32 NOAD’32 – Altena
EBOH – Wilhelmina’26 Altena – Brederodes Brederodes – Heukelum
Nivo Sparta – Altena Tricht – Drechtstreek EBOH – Zwaluwe
Roda Boys – Tricht Papendrecht – Woudrichem Nivo Sparta – Papendrecht
Woudrichem – Heukelum Wilhelmina’26 – Nivo Sparta Roda Boys – Wilhelmina’26
Zwaluwe – Pelikaan Zwaluwe – Roda Boys Woudrichem – Tricht
Drechtstreek – Papendrecht Pelikaan – EBOH Drechtstreek – Pelikaan
Speeldag 25                 Speeldag 26                
Wilhelmina’26 – NOAD’32 NOAD’32 – Papendrecht
Altena – Woudrichem Brederodes – Tricht
Papendrecht – Brederodes Heukelum – Altena
EBOH – Nivo Sparta Nivo Sparta – Zwaluwe
Tricht – Heukelum Roda Boys – EBOH
Zwaluwe – Drechtstreek Drechtstreek – Wilhelmina’26
Pelikaan – Roda Boys Woudrichem – Pelikaan