Speelschema 3D

Wedstrijddata in de Derde klasse D  Zuid 1 voor het seizoen 2017 – 2018:

Speeldag 1                     Speeldag 2                    Speeldag 3                   
Sparta’30 – GVV’63 3-0 NOAD’32 – NEO’25 4-0 Sparta’30 – Herovina 0-2
Sleeuwijk – Haaften 3-2 sv Capelle – Atena 2-1 Sleeuwijk – SSC’55 3-2
BLC – Herovina 6-0 Herovina – Sleeuwijk 1-0 Altena – NOAD’32 0-2
Altena – GDC 2-0 GVV’63 – Willem II 4-1 Willem II – BLC 4-0
Willem II – SSC’55 0-3 SSC’55 – BLC 2-1 NEO’25 – Haaften 0-0
NEO’25 – sv Capelle 1-2 Haaften – Sparta’30 5-1 Olympia’60 – GVV’63 2-3
Olympia’60 – NOAD’32 0-1 GDC – Olympia’60 2-1 sv Capelle – GDC 1-4
Speeldag 4                   Speeldag 5                    Speeldag 6                  
BLC – Sleeuwijk 3-0 Sparta’30 – Olympia’60 0-1 Sparta’30 – Sleeuwijk 2-1
NOAD’32 – sv Capelle 4-0 Sleeuwijk – NEO’25 2-3 Altena – SSC’55 3-0
Herovina – Willem II 1-4 BLC – Altena 2-1 Willem II – NOAD’32 0-4
GVV’63 – Altena 5-2 Herovina – sv Capelle 0-3 NEO’25 – GVV’63 1-1
SSC’55 – Sparta’30 1-2 GVV’63 – GDC 2-0 Olympia’60 – BLC 2-1
Haaften – Olympia’60 5-3 SSC’55 – NOAD’32 0-2 sv Capelle – Haaften 5-2
GDC – NEO’25 0-2 Haaften – Willem II 4-1 GDC – Herovina 2-3
Speeldag 7                   Speeldag 8                   Speeldag 9                  
Sleeuwijk –  Willem II 2-1 Altena – Herovina  Haaften – GVV’63
BLC – Sparta’30 5-2 Willem II – Sparta’30  Herovina – NOAD’32
NOAD’32 – GDC 0-0 NEO’25 – BLC  SSC’55 – GDC
Herovina – Olympia’60 0-3 Olympia’60 – Sleeuwijk  Sparta’30 – NEO’25
GVV’63 – sv Capelle 1-1 NOAD’32 – GVV’63  Willem II – Olympia’60
SSC’55 – NEO’25 1-2 s.v. Capelle – SSC’55  Sleeuwijk – Altena
Haaften – Altena 1-0 GDC – Haaften  BLC – sv Capelle
Speeldag 10                  Speeldag 11                  Speeldag 12                 
 Altena – Sparta’30  Herovina – Haaften  Haaften – SSC’55
 sv Capelle – Sleeuwijk  SSC’55 – GVV’63  Altena – Olympia’60
 NEO’25 – Willem II  Sparta’30 – sv Capelle  sv Capelle – Willem II
 NOAD’32 – Haaften  Willem II – Altena  NEO’25 – Herovina
 GDC – BLC  Sleeuwijk – GDC  NOAD’32 – Sleeuwijk
 GVV’63 – Herovina  Olympia’60 – NEO’25  GDC – Sparta’30
 Olympia’60 – SSC’55  BLC – NOAD’32  GVV’63 – BLC
Speeldag 13                  Speeldag 14                 
Speeldag 15                
 Altena – NEO’25  NOAD’32 – Olympia’60 Sparta’30 – SSC’55
 SSC’55 – Herovina  sv Capelle – NEO’25  Sleeuwijk – BLC
 Sparta’30 – NOAD’32  Herovina – BLC  Altena – GVV’63
 Willem II – GDC  GVV’63 – Sparta’30  Willem II – Herovina
 Sleeuwijk – GVV’63  SSC’55 – Willem II  NEO’25 – GDC
 Olympia’60 – sv Capelle  Haaften – Sleeuwijk  Olympia’60 – Haaften
 BLC – Haaften  GDC – Altena  sv Capelle – NOAD’32
Speeldag 16                 
Speeldag 17                 Speeldag 18                
 BLC – Willem II  Sparta’30 – BLC Sleeuwijk – Sparta’30
 NOAD’32 – Altena  Altena – Haaften  BLC – Olympia’60
 Herovina – Sparta’30  Willem II – Sleeuwijk  NOAD’32 – Willem II
 GVV’63 – Olympia’60  NEO’25 – SSC’55  Herovina – GDC
 SSC’55 – Sleeuwijk  Olympia’60 – Herovina  GVV’63 – NEO’25
 Haaften – NEO’25  sv Capelle – GVV’63  SSC’55 – Altena
 GDC – sv Capelle  GDC – NOAD’32  Haaften – sv Capelle
Speeldag 19                  Speeldag 20                  Speeldag 21                 
 Altena – BLC Sparta’30 – Willem II  Sparta’30 – Haaften
 Willem II – Haaften  Sleeuwijk – Olympia’60  Sleeuwijk – Herovina
 NEO’25 – Sleeuwijk  BLC – NEO’25  BLC – SSC’55
 Olympia’60 – Sparta’30  Herovina – Altena  Altena – sv Capelle
 NOAD’32  – SSC’55  GVV’63 – NOAD’32  Willem II – GVV’63
 sv Capelle – Herovina  SSC’55 – sv Capelle  NEO’25 – NOAD’32
 GDC – GVV’63  Haaften – GDC  Olympia’60 – GDC
Speeldag 22                 
Speeldag 23                  Speeldag 24                
 Haaften – BLC  Haaften – NOAD’32  sv Capelle – BLC
 Herovina – SSC’55  Herovina – GVV’63  Altena – Sleeuwijk
 sv Capelle – Olympia’60  SSC’55 – Olympia’60  NEO’25 – Sparta’30
 NEO’25 – Altena  Sparta’30 – Altena  NOAD’32 – Herovina
 NOAD’32 – Sparta’30  Willem II – NEO’25  GDC – SSC’55
 GDC – Willem II  Sleeuwijk – sv Capelle  GVV’63 – Haaften
 GVV’63 – Sleeuwijk  BLC – GDC  Olympia’60 – Willem II
Speeldag 25                 Speeldag 26                
 Herovina – NEO’25  Haaften – Herovina
 SSC’55 – Haaften  sv Capelle – Sparta’30
 Sparta’30 – GDC  Altena – Willem II
 Willem II – sv Capelle  NEO’25 – Olympia’60
 Sleeuwijk – NOAD’32  NOAD’32 – BLC
 Olympia’60 – Altena   GDC – Sleeuwijk
 BLC – GVV’63  GVV’63 – SSC’55