Uitslagen

 

Zaterdag 16 Juni 2018
Noad’32 2 – SSC’55 2 3-2 finale nacompetitie NOAD’32 2 promoveert naar de 2e klasse!!
Zaterdag 9 Juni 2018
GVV’63 2 – Noad’32 2 2-3 nacompetitie
Zaterdag 2 Juni 2018
Noad’32 4 – GRC-14 5 2-7 C
Noad’32 JO15-2 – SC Elshout JO15-1 5-1 C
Nemelaer MO17-1 – Noad’32 MO17-2 0-8 C
Lekvogels JO15-1 – Noad’32 JO15-1 1-6 C
Lekvogels JO13-1 – Noad’32 JO13-1 2-1 Finale Beker
Donderdag 31 Mei 2018
Noad’32 JO19-1 – WSC JO19-3 2-9
OSC’45 2 – Noad’32 2 0-5 nacompetitie
Kozakken Boys MO17-1 – Noad’32 MO17-1 2-1 C
Woensdag 30 Mei 2018
Noad’32 JO9-1 – Haaften JO9-1 C
Nivo Sparta JO10-3 – Noad’32 JO10-2 0-9 C
Dinsdag 29 Mei 2018
Noad’32 VR1 – RWB VR1 4-2 C
Maandag 28 Mei 2018
Schelluinen JO9-1 – Noad’32 JO9-1 C
Zaterdag 26 Mei 2018
Noad’32 1 – SV BLC 1 3-2 C
Noad’32 3 – Vuren 3 2-0 C
Noad’32 JO17-1 – OJC Rosmalen JO17-8 0-2 C
Noad’32 MO17-1 – Roda Boys/Bom. MO17-1 2-1 C
Noad’32 MO17-2 – VCB MO17-1 1-2 C
Noad’32 JO15-1 – MVV’58 JO15-1 7-1 C
Noad’32 JO11-1 – Wilhelmina’26 JO11-1 5-3 C
Noad’32 JO10-2 – Herovina JO10-1 2-7 C
Noad’32 JO9-1 – LRC JO9-3 8-2 C
Boeimeer 2 – Noad’32 2 1-4 C
Kerkwijk 4 – Noad’32 4 1-3 C
GDC VR1 – Noad’32 VR1 2-3 C
Wilhelmina JO19-4 – Noad’32 JO19-2 1-3 C
FC Engelen JO15-2 – Noad’32 JO15-2 1-3 C
Lekvogels JO13-1 – Noad’32 JO13-1 2-2 C
Helvoirt JO12-1 – Noad’32 JO12-1 2-4 C
Nivo Sparta MO11-1 – Noad’32 MO11-1 2-4 C
Baardwijk JO10-1 – Noad’32 JO10-1 2-3 C
Vrijdag 25 Mei 2018
Noad’32 JO12-1 – Berghem Sport JO12-1 0-3 C
Woensdag 23 Mei 2018
Noad’32 JO13-1 – Beesd JO13-1 6-0 C
Dinsdag 22 Mei 2018
Noad’32 JO19-1 – VOAB JO19-3 2-3 C
MEC’07 2 – Noad’32 3 2-2 C
Maandag 21 Mei 2018 (2e Pinksterdag)
Noad’32 JO15-1 – BZS JO15-1 9-1 C
Zaterdag 19 Mei 2018
Noad’32 2 – Willem II 2 5-0 C
Noad’32 4 – Wilhelmina’26 5 3-0 C NOAD’32 4 KAMPIOEN!!
Noad’32 VR1 – SV Capelle VR1 10-0 C
Noad’32 JO19-2 – WSC JO19-4 6-2 C
Noad’32 JO15-2 – Wilhelmina’26 JO15-1 1-1 C
Noad’32 JO13-1 – MEC’07 JO13-1 2-1 C
Noad’32 JO12-1 – FC Engelen JO12-2 0-8 C
Noad’32 MO11-1 – Rhelico MO11-1 7-1 C
Noad’32 JO10-1 – Woudrichem JO10-1 2-4 C
Sleeuwijk 1 – Noad’32 1 3-2 C
GDC 4 – Noad’32 3 0-2 C
FC Tilburg JO19-2 – Noad’32 JO19-1 4-2 C
OSC’45 JO17-1 – Noad’32 JO17-1 4-1 C
LRC MO17-1 – Noad’32 MO17-1 2-3 C
Nevelo MO17-1 – Noad’32 MO17-2 1-3 C
Asperen JO15-1 – Noad’32 JO15-1 4-2 C
Altena JO11-3 – Noad’32 JO11-1 0-9 C
RKTVC JO10-3 – Noad’32 JO10-2 2-0 C
GDC JO9-1 – Noad’32 JO9-1 C
Donderdag 17 Mei 2018
Noad’32 JO13-1 – Roda Boys/Bom. JO13-1 5-1 C
SV Meerkerk JO11-4 – Noad’32 JO11-1 1-4 C
Woensdag 16 Mei 2018
Noad’32 MO17-1 – Sleeuwijk MO17-1 7-0 C
Noad’32 MO11-1 – OJC Rosmalen MO11-1 2-0 C
Dinsdag 15 Mei 2018
Noad’32 JO19-1 – SC ’t Zand JO19-3 Gestaakt bij 2-2 C
Zaterdag 12 Mei 2018
Noad’32 1 – Herovina 1 1-1 C NOAD’32 1 KAMPIOEN!!
Noad’32 4 – Woudrichem 4 3-2 C
Noad’32 JO19-1 – Taxandria JO19-2 0-2 C
Noad’32 JO19-2 – RKDVC JO19-4 4-8 C
Noad’32 JO15-1 – Sleeuwijk JO15-1 2-2 C
Noad’32 JO13-1 – Emplina JO13-2 2-1 C
Noad’32 JO11-1 – GDC JO11-2 0-1 C
Noad’32 JO10-2 – GRC-14 JO10-2 4-1 C
Noad’32 JO9-1 – Haaften JO9-1 C
FC Tilburg 2 – Noad’32 2 1-3 C
Haaften 3 – Noad’32 3 4-1 C
SV BLC VR1 – Noad’32 VR1 4-2 C
SC Elshout JO17-1 – Noad’32 JO17-1 1-3 C
Peursum MO17-1 – Noad’32 MO17-1 0-7 C
Helvoirt MO17-1 – Noad’32 MO17-2 2-3 C
Nivo Sparta JO12-1 – Noad’32 JO12-1 1-3 C
WSC MO11-1 – Noad’32 MO11-1 3-0 C
RWB JO10-2 – Noad’32 JO10-1 1-1 C
Donderdag 10 Mei 2018 (Hemelvaartsdag)
Noad’32 1 – Olympia’60 1 2-0 C
MEC’07 2 – Noad’32 3 Afgelast C
Woensdag 9 Mei 2018
Noad’32 MO17-1 – ASH MO17-1 6-0 C
Noad’32 JO15-1 – Kozakken Boys JO15-1 1-3 1/2 finale EM Cup
Zaterdag 5 Mei 2018
Noad’32 1 – Altena 1 0-2 C
Noad’32 4 – Roda Boys/Bom. 4 2-2 C
Noad’32 VR1 – SSC’55 VR1 2-2 C
Noad’32 JO19-2 – OSC’45 JO19-1 5-5 C
Noad’32 JO15-2 – Haarsteeg JO15-4 11-0 C
Noad’32 MO11-1 – Emplina MO11-1 10-2 C
Noad’32 JO10-1 – Heukelum JO10-1 7-2 C
WSC 2 – Noad’32 2 6-4 C
Roda Boys/Bom. 3 – Noad’32 3 9-1 C
ODC JO17-4 – Noad’32 JO17-1 1-3 C
Well MO17-1 – Noad’32 MO17-2 1-2 C
Unitas JO11-4 – Noad’32 JO11-1 0-11 C
LRC JO10-3 – Noad’32 JO10-2 2-1 C
Donderdag 3 Mei 2018
WNC JO9-1 – Noad’32 JO9-1 C
Woensdag 2 Mei 2018
Haarsteeg JO19-2 – Noad’32 JO19-1 5-4 C
Dinsdag 1 Mei 2018
Sparta’30 VR1 – Noad’32 VR1 4-0 C
Zaterdag 28 April 2018
Noad’32 1 – Sleeuwijk 1 2-1 C
Noad’32 3 – Nivo Sparta 8 0-2 C
Noad’32 JO17-1 – Taxandria JO17-3 1-3 C
Noad’32 MO17-1 – ASH MO17-1 Uitgesteld C
Noad’32 JO12-1 – MVV’58 JO12-1 4-4 C
Noad’32 JO11-1 – Achilles Veen  JO11-2 3-2 C
Noad’32 JO10-2 – Heukelum JO10-2 2-0 C
Oosterhout 2 – Noad’32 2 5-2 C
Sparta’30 3 – Noad’32 4 0-2 C
Haarsteeg JO19-2 – Noad’32 JO19-1 Afgelast C
RKKSV JO19-1 – Noad’32 JO19-2 5-2 C
RKTVC JO15-2 – Noad’32 JO15-1 0-5 C
DESK JO15-3 – Noad’32 JO15-2 7-5 C
SVW JO10-1 – Noad’32 JO10-1 7-1 C
Woensdag 25 April 2018
Noad’32 JO15-1 – LRC JO15-1 2-0 1/4 finale EM Cup
Zaterdag 21 April 2018
Noad’32 2 – Olympia’60 2 4-2 C
Noad’32 3 – Herovina 3 1-3 C
Noad’32 VR1 – Jan van Arckel VR1 5-0 C
Noad’32 MO17-1 – Sleeuwijk MO17-1 Uitgesteld C
Noad’32 MO17-2 – Emplina MO17-2 1-8 C
Noad’32 JO12-1 – Haarsteeg JO12-1 2-1 C
Noad’32 MO11-1 – Boxtel MO11-1 5-1 C
Noad’32 JO10-1 – Nieuwkuijk JO10-1 11-1 C
Noad’32 JO8-1 – GVV’63 JO8-2G C
Haaften 1 – Noad’32 1 2-1 C
Well 4 – Noad’32 4 1-5 C
Haarsteeg JO19-3 – Noad’32 JO19-2 1-3 C
Woudrichem JO15-1 – Noad’32 JO15-1 0-3 C
WSC JO15-3 – Noad’32 JO15-2 0-1 C
Teisterbanders JO13-1 – Noad’32 JO13-1 2-3 C
Be Ready JO11-2 – Noad’32 JO11-1 4-1 C
Well JO10-1 – Noad’32 JO10-2 4-4 C
Herovina JO9-1 – Noad’32 JO9-1 C
Donderdag 19 April 2018
GSC/ODS JO13-1 – Noad’32 JO13-1 2-4 1/2 finale B
Dinsdag 17 April 2018
LRC 7 – Noad’32 3 4-2 C
Zaterdag 14 April 2018
Noad’32 1 – Sparta’30 1 3-0 C
Noad’32 3 – MVV’58 4 3-0 C
Noad’32 JO19-1 – Sarto JO19-5 1-1 C
Noad’32 JO15-1 – LRC JO15-2 3-4 C
Noad’32 JO15-2 – OJC Rosmalen JO15-8 4-1 C
Noad’32 JO13-1 – Ophemert JO13-1 3-1 C
Noad’32 JO11-1 – VVAC JO11-5 4-3 C
Noad’32 JO10-2 – MVV’58 JO10-2 1-1 C
Noad’32 JO9-1 – SteDoCo JO9-3 C
GDC 3 – Noad’32 2 0-3 C
GJS 6 – Noad’32 4 0-3 C
NEO’25 VR2 – Noad’32 VR1 1-2 C
Emplina JO19-6 – Noad’32 JO19-2 6-0 C
OJC Rosmalen MO17-2 – Noad’32 MO17-1 3-6 C
Oisterwijk MO17-1 – Noad’32 MO17-2 1-2 C
FC Tilburg JO12-1 – Noad’32 JO12-1 9-2 C
Sparta’30 JO8-1 – Noad’32 JO8-1 C
Woensdag 11 April 2018
Jong Brabant JO12-1 – Noad’32 JO12-1 6-1 C
Dinsdag 10 April 2018
Noad’32 1 – Willem II 1 2-0 C
Vuren 3 – Noad’32 3 1-2 C
Zaterdag 7 April 2018
Noad’32 2 – Sparta’30 2 1-2 C
Noad’32 4 – SV BLC 7 1-0 C
Noad’32 VR1 – GRC-14 VR1 3-1 C
Noad’32 MO17-2 – RKDVC MO17-1 0-0 C
Noad’32 JO12-1 – Olympia’60 JO12-2 14-0 C
Noad’32 MO11-1 – SJO/BZC’14 MO11-1 8-1 C
Noad’32 JO10-1 – Almkerk JO10-1 9-2 C
Noad’32 JO8-1 – OJC Rosmalen JO8-6 C
NEO’25 1 – Noad’32 1 1-0 C
Tricht 4 – Noad’32 3 2-6 C
FC Engelen JO19-2 – Noad’32 JO19-1 0-7 C
SV BLC JO17-2 – Noad’32 JO17-1 1-5 C
Groot Ammers JO15-1 – Noad’32 JO15-1 1-1 C
RKDVC JO15-3 – Noad’32 JO15-2 7-2 C
RKTVC JO13-2 – Noad’32 JO13-1 2-1 C
LRC JO11-2 – Noad’32 JO11-1 2-0 C
OJC Rosmalen JO10-6 – Noad’32 JO10-2 3-1 C
Roda Boys/Bom. JO9-2 – Noad’32 JO9-1 C
Woensdag 4 April 2018
Noad’32 MO17-2 – Haarsteeg MO17-1 2-4 C
Maandag 2 April 2018 (2e paasdag)
SV Capelle 1 – Noad’32 1 0-1 C
Zaterdag 31 Maart 2018
Noad’32 3 – LRC 7 3-2 C
Noad’32 JO19-2 – Hedel JO19-2 2-4 C
Noad’32 JO10-1 – Dussense Boys JO10-1G 12-1 C
GVV’63 1 – Noad’32 1 0-1 C
Hedel JO17-1 – Noad’32 JO17-1 5-2 C
Uno Animo JO12-1 – Noad’32 JO12-1 0-1 C
BVV/Timmermans MO11-1 – Noad’32 MO11-1 2-5 C
Woensdag 28 Maart 2018
Noad’32 JO15-1 – Unitas JO15-1 4-2 1/8 finale EM cup
Zaterdag 24 Maart 2018
Noad’32 1 – SSC’55 1 2-1 C
Noad’32 3 – MEC’07 2 2-4 C
Noad’32 JO19-1 – SV Capelle JO19-1 2-0 C
Noad’32 JO17-1 – Wilhelmina’26 JO17-2 3-2 C
Noad’32 JO15-1 – SC Everstein JO15-1 2-1 C
Noad’32 JO15-2 – NEO’25 JO15-1 4-0 C
Noad’32 JO13-1 – WNC JO13-1 1-7 C
Noad’32 JO11-1 – Vuren JO11-1 2-3 C
Noad’32 JO10-2 – Sparta’30 JO10-1 1-3 C
Noad’32 JO9-1 – Sliedrecht JO9-2 C
VOAB 2 – Noad’32 2 2-4 C
Nivo Sparta 7 – Noad’32 4 0-2 C
OJC Rosmalen JO19-4 – Noad’32 JO19-2 3-2 C
Hedel MO17-1 – Noad’32 MO17-1 1-5 C
OJC Rosmalen MO17-3 – Noad’32 MO17-2 4-1 C
DSC JO12-1 – Noad’32 JO12-1 1-1 C
Theole MO11-1 – Noad’32 MO11-1 2-4 C
DESK JO10-1 – Noad’32 JO10-1 1-1 C
Uno Animo JO8-3 – Noad’32 JO8-1 C
Zaterdag 17 Maart 2018
Noad’32 1 – Willem II 1 Afgelast C
Noad’32 4 – GRC-14 5 Afgelast C
Noad’32 VR1 – RWB VR1 Afgelast C
Noad’32 JO19-1 – VOAB JO19-3 Afgelast C
Noad’32 JO19-2 – Hedel JO19-2 Afgelast C
Noad’32 JO15-2 – SC Elshout JO15-1 Afgelast C
Noad’32 JO13-1 – Roda Boys/Bom. JO13-1 Uitgesteld C
Noad’32 JO12-1 – Berghem Sport JO12-1 Afgelast C
Noad’32 MO11-1 – OJC Rosmalen MO11-1 Afgelast C
Noad’32 JO10-1 – Dussense Boys JO10-1G Afgelast C
Noad’32 JO8-1 – Dussense Boys JO8-1G Afgelast C
Oosterhout 2 – Noad’32 2 Afgelast C
Hedel JO17-1 – Noad’32 JO17-1 Afgelast C
RKTVC MO17-1 – Noad’32 MO17-1 6-3 C
Nemelaer MO17-1 – Noad’32 MO17-2 Afgelast C
Lekvogels JO15-1 – Noad’32 JO15-1 Afgelast C
SV Meerkerk JO11-4 – Noad’32 JO11-1 Afgelast C
Nivo Sparta JO10-3 – Noad’32 JO10-2 Afgelast C
Schelluinen JO9-1 – Noad’32 JO9-1 Afgelast C
Donderdag 15 Maart 2018
Brakel 3 – Noad’32 3 2-3 C
Zaterdag 10 Maart 2018
Noad’32 2 – SV Capelle 2 1-2 C
Noad’32 JO17-1 – RKDVC JO17-3 0-2 C
Noad’32 MO17-1 – Emplina MO17-1 6-2 C
Noad’32 MO17-2 – Jong Brabant MO17-2 1-1 C
Noad’32 JO15-1 – VVAC JO15-1 4-2 C
Noad’32 JO11-1 – Almkerk JO11-2 1-0 C
Noad’32 JO10-2 – GJS JO10-6 3-1 C
Noad’32 JO9-1 – SteDoCo JO9-2G C
GDC 1 – Noad’32 1 6-1 C
Achilles Veen 4 – Noad’32 4 2-2 C
Wilhelmina’26 VR1 – Noad’32 VR1 0-0 C
SC Elshout JO19-1 – Noad’32 JO19-1 3-1 C
Den Dungen JO19-3 – Noad’32 JO19-2 2-2 C
Kerkwijk JO15-1 – Noad’32 JO15-2 4-0 C
OJC Rosmalen JO13-8 – Noad’32 JO13-1 2-1 C
TSC MO11-1 – Noad’32 MO11-1 2-2 C
GJS JO10-5 – Noad’32 JO10-1 2-3 C
Nivo Sparta JO8-3 – Noad’32 JO8-1 C
Dinsdag 6 Maart 2018
GRC-14 JO15 – Noad’32 JO15-2 V
Zaterdag 24 Februari 2018
Noad’32 2 – SCO 2 6-2 C
Woensdag 21 Februari 2018
Noad’32 VR1 – SV BLC VR1 8-1 C
Zaterdag 17 Februari 2018
Noad’32 2 – Boeimeer 2 2-2 C
Noad’32 3 – Haaften 3 3-1 C
Noad’32 4 – Kerkwijk 4 6-0 C
Noad’32 JO17-1 – Roda Boys/Bom. JO17-2 4-5 V
Noad’32 JO15-2 – ASV Arkel JO15-1 0-1 V
Noad’32 JO13-1 – Kerkwijk JO13-1 3-2 1/4 finale B
Noad’32 JO11-1 – Unitas JO11-4 3-1 V
Noad’32 MO11-1 – Theole MO11-1 1-0 V
Noad’32 JO9-1 – Kerkwijk JO9-1 1-10 V
SV BLC 1 – Noad’32 1 0-6 C
Be Ready JO19-1 – Noad’32 JO19-1 0-5 V
Hardinxveld MO17 – Noad’32 MO17 1-3 Winter C
Kerkwijk JO11-2 – Noad’32 JO10-1 1-12 V
GRC-14 JO8-2 – Noad’32 JO8-1 9-0 C
Maandag 5 Februari 2018
Noad’32 JO12-1 – Roda Boys/Bom. JO13-1 3-1 V
Zaterdag 3 Februari 2018
Noad’32 1 – Olympia’60 1 Afgelast C
Noad’32 MO17 – Kozakken Boys MO17 Afgelast Winter C
Noad’32 MO11-1 – WSC MO11-1 1-6 B 3e ronde
Noad’32 JO10-1 – SSC’55 JO10-1 Afgelast V
Noad’32 JO10-2 – SSC’55 JO10-2 Afgelast V
SSC’55 JO17-1 – Noad’32 JO17-1 Afgelast V
SSC’55 JO15-1 – Noad’32 JO15-2 Afgelast V
GDC JO13-1 – Noad’32 JO13-1 1-3 V
Roda Boys/Bom. JO11-1 – Noad’32 JO11-1 Afgelast V
Zaterdag 27 Januari 2018
Noad’32 4 – Achilles Veen 4 5-0 C
Noad’32 VR1 – GDC VR1 4-0 C
Noad’32 JO19-1 – sv Capelle JO19-1 0-0 V
Noad’32 JO15-1 – MVV’58 JO15-1 3-5 V
Noad’32 JO15-2 – Altena JO15-1 1-3 V
Noad’32 JO10-1 – OJC Rosmalen JO10-2 3-3 V
Sparta’30 1 – Noad’32 1 3-1 C
GDC 2 – Noad’32 2 V
Sparta’30 JO17-1 – Noad’32 JO17-1 5-3 V
WDS’19 MO17-1 – Noad’32 MO17-2 5-2 V
GRC-14 JO13-1 – Noad’32 JO13-1 5-3 V
Herovina JO8-1 – Noad’32 JO8-1 V
Woensdag 24 Januari 2018
WNC VR1 – Noad’32 VR1 1-3 V
Dinsdag 23 Januari 2018
Noad’32 1 – Wilhelmina 1 6-0 V
Zaterdag 20 Januari 2018
Noad’32 3 – GDC 4 3-3 C
Noad’32 JO15-2 – DIA JO15-4 4-2 V
Noad’32 MO11-1 – OJC Rosmalen MO11-1 4-5 V
Noad’32 JO10-1 – Almkerk JO10-1 6-1 V
Noad’32 JO9-1 – RFC JO9-2 7-3 V
DIA JO17-5 – Noad’32 JO17-1 1-1 V
VVAC MO17 – Noad’32 MO17 1-7 Winter C
Donderdag 18 Januari 2018
Jan van Arckel 1 – Noad’32 1 2-4 V
Zaterdag 13 Januari 2018
Noad’32 JO17-1 – MVV’58 JO17-2 Afgelast V
Noad’32 MO17 – Sleeuwijk MO17 5-2 Winter C
TSC JO15-2 – Noad’32 JO15-1 1-1 V
SJO/BZC’14 JO15-2 – Noad’32 JO15-2 Afgelast V
Zaterdag 23 December 2017
Noad’32 MO17-1 – Lekvogels MO17-1 15-0 V
Woensdag 20 December 2017
Noad’32 JO15-2 – Ameide JO15-1 1-1 C
Zaterdag 16 December 2017
Noad’32 1 – Sleeuwijk 1 Afgelast C
Noad’32 VR1 – SV BLC VR1 Afgelast C
Noad’32 JO19-2 – RKKSV JO19-1 Afgelast C
Noad’32 JO15-2 – De Zwerver JO15-2 Afgelast C
Noad’32 MO11-1 – WSC MO11-1 Afgelast 3e ronde B
Noad’32 JO11-1 – ZIGO JO11-6 Afgelast C
Noad’32 JO10-2 – GJS JO10-4 Afgelast C
LRC 7 – Noad’32 3 Afgelast C
GRC-14 5 – Noad’32 4 1-2 C
Arkel JO19-1 – Noad’32 JO19-1 8-4 3e ronde B
Baardwijk MO17-1 – Noad’32 MO17-1 6-5 3e ronde B
Hedel MO17-1 – Noad’32 MO17-2 7-2 C
RKsv RCD JO15-1 – Noad’32 JO15-1 2-1 1/4 finale B
Emplina JO12-3 – Noad’32 JO12-1 Afgelast C
Olympia’60 JO10-1 – Noad’32 JO10-1 3-2 3e ronde B
Wilhelmina’26 JO9-1 – Noad’32 JO9-1 C
Zaterdag 9 December 2017
Noad’32 2 – Boeimeer 2 Afgelast C
Noad’32 4 – Kerkwijk 4 Afgelast C
Noad’32 JO19-2 – SC Elshout JO19-1 Afgelast C
Noad’32 MO17-1 – BZS MO17-1 Afgelast C
Noad’32 JO13-1 – FC Engelen JO13-2 Afgelast C
Noad’32 JO11-1 – ZIGO JO11-6 Afgelast C
Noad’32 MO11-1 – Heukelum MO11-1 Afgelast C
Noad’32 JO10-2 – GJS JO10-4 Afgelast C
SV BLC 1 – Noad’32 1 Afgelast C
Vuren 3 – Noad’32 3 Afgelast C
Well MO17-1 – Noad’32 MO17-2 Afgelast C
Stedoco JO15-2G – Noad’32 JO15-2 Afgelast C
Emplina JO12-3 – Noad’32 JO12-1 Afgelast C
Wilhelmina’26 JO9-1 – Noad’32 JO9-1 Afgelast C
Woensdag 6 December 2017
Noad’32 MO17-2 – OJC Rosmalen MO17-3 9-1 C
Wilhelmina’26 5 – Noad’32 4 1-7 C
Stedoco MO11-1 – Noad’32 MO11-1 1-7 C Noad’32 MO11 KAMPIOEN
Zaterdag 2 December 2017
Noad’32 1 – Haaften 1 4-0 C
Noad’32 JO19-1 – Asperen JO19-1 0-4 C
Noad’32 JO17-1 – Stedoco JO17-1G 1-0 C
Noad’32 JO12-1 – ODC JO12-2 4-0 C
Noad’32 JO9-1 – BMC JO9-3 4-4 C
Noad’32 Guppen – GDC mini’s 6-1 V
Willem II 2 – Noad’32 2 0-2 C
SV Capelle VR1 – Noad’32 VR1 3-0 C
RKDVC JO19-4 – Noad’32 JO19-2 6-3 C
Haaften MO17-1 – Noad’32 MO17-1 Afgelast C
LRC JO15-2 – Noad’32 JO15-1 0-4 C Noad’32 JO15-1 KAMPIOEN
Beesd JO13-1 – Noad’32 JO13-1 2-1 C
RKDVC JO11-4 – Noad’32 JO11-1 7-1 C
GRC-14 MO11-1 – Noad’32 MO11-1 2-9 C
RKTVC JO10-2 – Noad’32 JO10-1 Afgelast C
RWB JO10-4 – Noad’32 JO10-2 1-2 C
Woensdag 29 November 2017
Noad’32 JO19-2 – Jan van Arckel JO19-2 6-2 C
Zaterdag 25 November 2017
Noad’32 2 – VOAB 2 1-2 C
Noad’32 4 – Nivo Sparta 7 2-0 C
Noad’32 JO19-2 – Emplina JO19-6 8-1 C
Noad’32 JO15-1 – TEC JO15-1 4-0 C
Noad’32 JO13-1 – Wilhelmina’26 JO13-1 14-0 C
Noad’32 JO11-1 – Nevelo JO11-2 1-1 C
Noad’32 MO11-1 – SJO/BZC’14 MO11-1 5-0 C
Noad’32 JO10-1 – MVV’58 JO10-1 2-3 C
Noad’32 JO10-2 – DESK JO10-3 3-1 C
Herovina 1 – Noad’32 1 0-2 C
MVV’58 JO19-1 – Noad’32 JO19-1 1-1 C
Haaften JO17-1 – Noad’32 JO17-1 0-4 C
Nivo Sparta MO17-1 – Noad’32 MO17-2 2-6 C
VVAC JO15-3 – Noad’32 JO15-2 1-2 C
Haarsteeg JO9-3 – Noad’32 JO9-1 C
Zaterdag 18 November 2017
Noad’32 1 – GVV’63 1 5-2 C
Noad’32 4 – Well 4 4-1 C
Noad’32 JO19-1 – GDC JO19-1 3-4 C
Noad’32 MO17-1 – Vuren MO17-1 4-3 C
Noad’32 MO17-2 – ASH MO17-1 1-2 C
Noad’32 JO9-1 – Hedel JO9-1 0-6 C
Olympia’60 2 – Noad’32 2 0-3 C
Herovina 3 – Noad’32 3 1-2 C
Jan van Arckel VR1 – Noad’32 VR1 1-1 C
FC Engelen JO19-2 – Noad’32 JO19-2 6-1 C
Kerkwijk JO17-1 – Noad’32 JO17-1 2-0 C
Woudrichem JO15-1 – Noad’32 JO15-1 2-2 C
GVV’63 JO13-1G – Noad’32 JO13-1 0-11 C
NEO’25 JO11-1 – Noad’32 JO11-1 4-2 C
Wilhelmina JO10-2 – Noad’32 JO10-1 2-10 C
Dinsdag 14 November 2017
Noad’32 1 – SVS’65 1 2-2 EM Cup
Zaterdag 11 November 2017
Noad’32 2 – FC Tilburg 2 5-3 C
Noad’32 3 – Haaften 3 Afgelast C
Noad’32 JO17-1 – MVV’58 JO17-2 4-0 C
Noad’32 JO15-1 – OJC Rosmalen JO15-3 3-1 C
Noad’32 JO13-1 – Jan van Arckel JO13-1 5-1 C
Noad’32 JO11-1 – SC Elshout JO11-1 1-4 C
Noad’32 MO11-1 – Wadenoijen MO11-1 17-1 C
Noad’32 JO10-2 – SSC’55 JO10-2 6-2 C
Woudrichem 4 – Noad’32 4 0-12 C
GRC-14 JO19-1 – Noad’32 JO19-1 7-1 C
RKTVC MO17-1 – Noad’32 MO17-1 1-5 C
Sliedrecht JO15-6 – Noad’32 JO15-2 0-8 C
FC Engelen JO10-2 – Noad’32 JO10-1 2-2 C
GDC JO9-2 – Noad’32 JO9-1 C
Woensdag 8 November 2017
Noad’32 JO15-1 – Kerkwijk JO15-1 5-0 EM Cup
SV Noordeloos VR1 – Noad’32 VR1 0-8 EM Cup
Zaterdag 4 November 2017
Noad’32 1 – GDC 1 0-0 C
Noad’32 4 – Achilles Veen 4 Uitgesteld C
Noad’32 VR1 – Wilhelmina’26 VR1 1-0 C
Noad’32 JO19-1 – Woudrichem JO19-1 3-0 C
Noad’32 JO19-2 – Hedel JO19-2 12-2 C
Noad’32 MO17-1 – Beesd MO17-1 3-0 C
Noad’32 JO13-1 – Wilhelmina JO13-2 4-4 C
Noad’32 MO11-1 – Rhelico MO11-1 4-1 C
Noad’32 JO10-1 – OJC Rosmalen JO10-3 3-2 C
Noad’32 JO10-2 – Dussense Boys JO10-1G 1-6 C
Noad’32 JO9-1 – Vlijmense Boys JO9-1 1-6 C
SV Capelle 2 – Noad’32 2 4-0 C
BZS JO15-1 – Noad’32 JO15-1 1-5 C
Hardinxveld JO15-5 – Noad’32 JO15-2 1-11 C
FC Engelen JO12-3 – Noad’32 JO12-1 1-7 C
Jong Brabant JO11-4 – Noad’32 JO11-1 4-3 C
Zaterdag 28 Oktober 2017
Noad’32 2 – Oosterhout 2 5-0 C
Noad’32 3 – Brakel 3 8-0 C
Noad’32 JO17-1 – O.N.I. JO17-1 5-2 V
Noad’32 JO15-1 – GVV’63 JO15-1 5-2 C
Noad’32 JO15-2 – Sleeuwijk JO15-3 20-0 C
Noad’32 JO12-1 – MVV’58 JO12-1 4-0 C
Noad’32 JO11-1 – SVSSS JO11-2 1-5 C
Noad’32 JO10-1 – RKTVC JO10-2 7-3 C
Willem II 1 – Noad’32 1 0-4 C
RWB VR1 – Noad’32 VR1 0-3 C
SJO/BZC’14 JO19-1 – Noad’32 JO19-1 4-0 C
BMC JO19-2 – Noad’32 JO19-2 1-0 C
GJS MO17-1 – Noad’32 MO17-1 1-9 C
OSC JO13-1 – Noad’32 JO13-1 2-2 C
HSSC’61 MO11-1 – Noad’32 MO11-1 1-10 C
RWB JO10-3 – Noad’32 JO10-2 2-3 C
Nivo Sparta JO9-3 – Noad’32 JO9-1 5-1 C
vv Kerkwijk mini’s – Noad’32 guppen 1-9 V
Woensdag 25 Oktober 2017
Noad’32 MO17-1 – LRC MO17-1 1-1 C
Maandag 23 Oktober 2017
Noad’32 JO19-2 – OJC Rosmalen JO19-6 5-2 C
Zaterdag 21 Oktober 2017
Noad’32 VR1 – Almkerk VR1 0-7 B 2e r
Noad’32 JO19-1 – DOSKO’32 JO19-1 3-2 B 2e r
Noad’32 MO17-1 – ST Sparta’30/GRC-14 MO17-1 7-4 B 2e r
Noad’32 JO15-1 – GRC-14 JO15-1 7-0 B 2e r
Noad’32 JO13-1 – Kozakken Boys JO13-2 6-2 B 2e r
Noad’32 JO11-1 – Jan van Arckel JO11-2 2-5 B 2e r
Noad’32 JO10-1 – Well JO10-1 4-1 B 2e r
SSC’55 1 – Noad’32 1 0-2 C
MVV’58 4 – Noad’32 3 1-0 C
Roda Boys/Bom. JO17-2 – Noad’32 JO17-1 0-4 V
Emplina MO17-2 – Noad’32 MO17-2 2-5 C
SVW JO15-1 – Noad’32 JO15-2 4-2 C
Nivo Sparta MO11-1 – Noad’32 MO11-1 3-7 B 2e r
GRC-14 JO10-2 – Noad’32 JO10-2 1-5 C
Zaterdag 14 Oktober 2017
Noad’32 1 – SV Capelle 1 4-0 C
Noad’32 4 – Sparta’30 3 1-1 C
Noad’32 VR1 – Sparta’30 VR1 5-0 C
Noad’32 JO19-1 – Altena JO19-1 3-0 C
Noad’32 MO17-2 – Haarsteeg MO17-1 3-0 C
Noad’32 JO13-1 – RKTVC JO13-2 1-1 C
Noad’32 MO11-1 – Lekvogels MO11-1 13-0 C
Noad’32 JO10-2 – Oosterhout JO10-2 3-5 C
SCO 2 – Noad’32 2 5-1 C
Nivo Sparta 8 – Noad’32 3 2-2 C
OJC Rosmalen JO17-8 – Noad’32 JO17-1 8-2 C
Altena JO15-1 – Noad’32 JO15-1 1-3 C
Sparta’30 JO15-1 – Noad’32 JO15-2 0-3 C
Nivo Sparta JO12-2 – Noad’32 JO12-1 0-9 C
Helvoirt JO11-2 – Noad’32 JO11-1 5-3 C
MVV’58 JO10-1 – Noad’32 JO10-1 3-3 C
Woensdag 11 Oktober 2017
Noad’32 VR1 – SteDoCo VR1 0-13 EM Cup
Maandag 9 Oktober 2017
Achilles Veen JO15-1 – Noad’32 JO15-1 0-7 EM Cup
Zaterdag 7 Oktober 2017
Noad’32 2 – WSC 2 3-2 C
Noad’32 3 – Roda Boys/Bom. 3 5-2 C
Noad’32 JO17-1 – Beesd JO17-2 2-2 C
Noad’32 JO15-1 – SC Everstein JO15-1 2-1 C
Noad’32 JO15-2 – Almkerk JO15-1 4-1 C
Noad’32 JO12-1 – Emplina JO12-2 4-0 C
Noad’32 JO11-1 – Zwaluw VFC JO11-6 2-4 C
Noad’32 JO10-1 – Wilhelmina JO10-2 6-1 C
Altena 1 – Noad’32 1 0-2 C
Roda Boys/Bom. 4 – Noad’32 4 2-3 C
SSC’55 VR1 – Noad’32 VR1 6-1 C
Lekvogels JO19-1 – Noad’32 JO19-1 2-2 C
Haarsteeg JO19-3 – Noad’32 JO19-2 2-5 C
DSS’14 MO17-1 – Noad’32 MO17-1 1-4 C
OJC Rosmalen JO13-4 – Noad’32 JO13-1 2-5 C
SC Everstein MO11-1 – Noad’32 MO11-1 1-7 C
GJS JO10-6 – Noad’32 JO10-2 6-0 C
MVV’58 JO9-2 – Noad’32 JO9-1 10-1 C
Woensdag 4 Oktober 2017
Noad’32 JO17-1 – GJS JO16-2 3-0 B
Zaterdag 30 September 2017
Noad’32 1 – NEO’25 1 4-0 C
Noad’32 3 – Tricht 4 4-3 C
Noad’32 JO19-1 – Emplina JO19-3 1-2 C
Noad’32 JO17-1 – RKTVC JO17-3 13-1 C
Noad’32 MO17-2 – Sparta’30/GRC’14 MO17-1 6-3 C
Noad’32 JO12-1 – Real Lunet JO12-1G 11-0 C
Noad’32 JO10-1 – FC Engelen JO10-2 4-2 C
Noad’32 JO9-1 – vv Almkerk JO9-1 3-11 V
Sparta’30 2 – Noad’32 2 3-3 C
SV BLC 7 – Noad’32 4 1-4 C
GRC-14 VR1 – Noad’32 VR1 1-0 C
GVV MO17-1 – Noad’32 MO17-1 2-8 C
GDC JO15-1 – Noad’32 JO15-1 0-2 C
Nieuwkuijk JO13-1 – Noad”32 JO13-1 2-1 C
BMC JO11-4 – Noad’32 JO11-1 0-1 C
Theole MO11-2 – Noad’32 MO11-1 0-19 C
Woensdag 27 September 2017
Noad’32 JO15-2 – HHC’09 JO15-1 2-1 B
Zaterdag 23 September 2017
Noad’32 2 – GDC 3 2-1 C
Noad’32 4 – GJS 6 8-0 C
Noad’32 VR1 – NEO’25 VR2 6-2 C
Noad’32 MO17-1 – Ophemert MO17-1 1-4 C
Noad’32 JO15-1 – Emplina JO15-2 3-1 C
Noad’32 JO13-1 – Hedel JO13-1 1-0 C
Noad’32 MO11-1 – Jan van Arckel MO11-1 28-0 C
Noad’32 JO11-1 – Vlijmense Boys JO11-1G 1-2 C
Noad’32 JO10-2 – Right’Oh JO10-1G 10-3 C
Olympia’60 1 – Noad’32 1 0-1 C
HSSC’61 JO19-1 – Noad’32 JO19-1 5-0 C
Wilhelmina JO19-4 – Noad’32 JO19-2 3-3 C
Tricht JO17-2 – Noad’32 JO17-1 2-1 C
Almkerk MO17-1 – Noad’32 MO17-2 0-6 C
SV BLC JO12-2 – Noad’32 JO12-1 0-13 C
OJC Rosmalen JO10-3 – Noad’32 JO10-1 3-2 C
Well JO9-1 – Noad’32 JO9-1 4-8 C
Donderdag 21 September 2017
Noad’32 3 – GDC 5 2-1 B
Woensdag 20 September 2017
Noad’32 MO17-1 – GVV MO17-1 3-0 B
Noad’32 JO15-1 – Altena JO15-1 2-1 B
Wilhelmina’26 JO9-1 – Noad’32 JO9-1 5-0 B
Dinsdag 19 September 2017
Noad’32 1 – MEC’07 1 2-1 B
Maandag 18 September 2017
Noad’32 JO12-1 – Haarsteeg JO12-1 8-2 B
Noad’32 JO11-1 – Altena JO11-3 5-1 B
Noad’32 JO10-2 – Sparta’30 JO10-1 6-1 B
Zaterdag 16 September 2017
Noad’32 2 – Achilles Veen 2 1-4 B
Noad’32 VR1 – WNC VR1 4-1 V
Noad’32 JO19-2 – Nivo Sparta JO19-3 1-4 B
Noad’32 MO17-2 – DESK MO17-1 9-3 B
Noad’32 JO13-1 – Sparta’30 JO13-1 4-2 B
Noad’32 JO11-1 – EBOH JO11-3 2-1 B
Noad’32 JO10-1 – GJS JO10-6 15-0 B
Noad’32 JO9-1 – GDC JO9-2 6-7 B
Arkel 1 – Noad’32 1 2-1 B
Roda Boys/Bom. 4 – Noad’32 3 3-0 B
NEO’25 JO19-1 – Noad’32 JO19-1 5-1 B
Roda Boys/Bom. JO17-2 – Noad’32 JO17-1 2-1 B
OJC Rosmalen MO17-3 – Noad’32 MO17-1 1-8 B
Arkel JO15-1 – Noad’32 JO15-1 1-10 B
Wilhelmina’26 JO15-1 – Noad’32 JO15-2 5-1 B
Well JO12-1 – Noad’32 JO12-1 9-4 B
WSC MO11-2 – Noad’32 MO11-1 0-19 B
RWB JO10-3 – Noad’32 JO10-2 4-1 B
Woensdag 13 September 2017
GRC-14 MO11-1 – Noad’32 MO11-1 1-17 B
Dinsdag 12 September 2017
SVS’65 1 – Noad’32 1 1-8 V
Zaterdag 9 September 2017
Noad’32 1 – MEC’07 1 AFGELAST B
Noad’32 3 – GDC 5 AFGELAST B
Noad’32 JO17-1 – GJS JO16-2 AFGELAST B
Noad’32 MO17-1 – GVV MO17-1 AFGELAST B
Noad’32 JO15-1 – Altena JO15-1 AFGELAST B
Noad’32 JO15-2 – HHC’09 JO15-1 AFGELAST B
Noad’32 JO12-1 – Haarsteeg JO12-1 AFGELAST B
Noad’32 JO11-1 – Altena JO11-3 AFGELAST B
Noad’32 JO10-2 – Sparta’30 JO10-1 AFGELAST B
Kerkwijk 2 – Noad’32 2 1-2 B
Brakel VR2 – Noad’32 VR1 2-4 B
Sparta’30 JO19-1 – Noad’32 JO19-2 2-1 B
Baardwijk MO17-1 – Noad’32 MO17-2 2-2 B
HHC’09 JO13-1 – Noad’32 JO13-1 2-1 B
Herovina JO10-1 – Noad’32 JO10-1 1-3 B
Wilhelmina’26 JO9-1 – Noad’32 JO9-1 AFGELAST B
Donderdag 7 September 2017
Riel JO19-1 – Noad’32 JO19-1 2-3 B
Woensdag 6 September 2017
HHC’09 JO17-1 – Noad’32 JO17-1 2-0 B
Maandg 4 September 2017
Sleeuwijk MO17-1 – Noad’32 MO17 4-0 V
Zaterdag 2 September 2017
Noad’32 2 – Wilhelmina’26 2 1-3 B
Noad’32 VR1 – Almkerk VR2 7-0 B
Noad’32 JO19-1 – OSC’45 JO19-1 3-5 B
Noad’32 JO19-2 – Kerkwijk JO19-1 2-6 B
Noad’32 MO17-2 – VCB MO17-1 7-0 B
Noad’32 JO13-1 – Woudrichem JO13-2 12-1 B
Noad’32 MO11-1 – GDC MO11-1 10-0 B
Noad’32 JO10-1 – LRC JO10-3 20-1 B
Noad’32 JO9-1 – Well JO9-1 8-7 B
HSSC’61 1 – Noad32 1 3-1 B
Wilhelmina’26 4 – Noad’32 3 1-0 B
Empina MO17-2 – Noad’32 MO17-1 3-8 B
VVAC JO15-1 – Noad’32 JO15-1 0-5 B
Jan van Arckel JO15-1 – Noad’32 JO15-2 1-1 B
FC Engelen JO12-2 – Noad’32 JO12-1 4-1 B
Heerjansdam JO11-3 – Noad’32 JO11-1 2-3 B
Well JO10-1 – Noad’32 JO10-2 4-1 B
Dinsdag 29 Augustus 2017
Jan van Arckel 2 – Noad’32 2 4-1 V
GDC JO15-1 – Noad’32 JO15-1 1-1 V
Zaterdag 26 Augustus 2017
GDC 1 – Noad’32 1 0-1 Aalburg Cup
Noad’32 JO19-1 bij OJC Rosmalen T
Noad’32 MO17 bij Kozakken Boys 5e plaats T
Noad’32 JO15-1 bij Zuilichem 3e plaats T
vv Sleeuwijk MO11-1 – Noad’32 MO11-1 0-26 V
Donderdag 24 Augustus 2017
Wilhelmina’26 1 – Noad’32 1 3-2 Aalburg Cup
Dinsdag 22 Augustus 2017
Achilles Veen 1 – Noad’32 1 5-0 Aalburg Cup
Zaterdag 19 Augustus 2017
O.N.I. JO19-1 – Noad’32 JO19-1 V
Unitas JO15-1 – Noad’32 JO15-1 V
Zaterdag 10 juni 2017
LRC JO19-2 – Noad’32 JO19-1 2-3 Finale beker
Zaterdag 3 juni 2017
ONI 2 – Noad’32 2 2-1 NC 2e ronde
Nieuwkuijk MO17 – Noad’32 MO17 1-3 V
Woensdag 31 mei 2017
GDC MO11-1 – Noad’32 MO11-1 (nieuw) 0-10 V
Zaterdag 27 Mei 2017
Noad’32 2 – ONI 2 0-3 NC 2e ronde
Noad’32 JO19-1 – SVS’65 JO19-2 5-0 1/2 finale B
Noad’32 JO9-1 – Thuistoernooi 2e plaats T
Noad’32 JO9-2 – Thuistoernooi T
Noad’32 JO9-3 – Thuistoernooi T
Noad’32 JO7-1 – Thuistoernooi 1e plaats T
Hardinxveld 1 – Noad’32 1 4-0 NC 1e ronde
GDC JO17-2 – Noad’32 JO17-2 4-1 V
GDC JO15-1 – Noad’32 JO15-1 (nieuw) 6-2 V
Noad’32 JO11-2 – bij GRC-14 1e plaats T
Maandag 22 Mei 2017
Kerkwijk JO17 – Noad’32 JO17 Nederlaag T.
Zaterdag 20 Mei 2017
Noad’32 1 – Hardinxveld 1 3-2 NC 1e ronde
Noad’32 2 – LRC 5 2-2 NC 1e ronde
Noad’32 VR1 – Thuis toernooi T
Noad’32 JO11-1 – Thuis toernooi T
Noad’32 JO11-2 – Thuis toernooi T
Noad’32 MO17-1 – bij LRC Leerdam 9e plaats T
Noad’32 MO15-1 – bij LRC Leerdam 7e plaats T
Noad’32 JO13-1 – bij vv De Zwerver 3e plaats T
Noad’32 JO9-1 – bij vv Oosterhout T
Noad’32 JO9-2 – bij GRC-14 T
Woensdag 17 Mei 2017
Sparta’30 JO17-1 – Noad’32 JO17-1 V
Zaterdag 13 Mei 2017
Noad’32 1 – Leerdam Sport’55 1 3-2 C
Noad’32 VR1 – Nivo Sparta VR1 6-1 C
LRC 5 – Noad’32 2 0-3 NC 1e ronde
Oranje Wit JO17-7 – Noad’32 JO17-2 1-2 C
GJS MO17-1 – Noad’32 MO17-1 1-4 C
Noad’32 JO13-1 – Aalburg Cup 4e plaats T
Noad’32 JO11-1 – Aalburg Cup 1e plaats T
Noad’32 JO11-2 – Aalburg Cup 1e plaats T
Noad’32 JO9-1 – Aalburg Cup 1e plaats T
Noad’32 JO9-2 – Aalburg Cup 1e plaats T
Noad’32 JO7-1 – Aalburg Cup 1e plaats T
Donderdag 11 Mei 2017
Noad’32 JO9-1 – FC Engelen JO9-3 7-1 C
Zaterdag 6 Mei 2017
Noad’32 2 – GDC 3 4-3 C
Noad’32 4 – GDC 5 5-0 C
Noad’32 VR1 – Hedel VR1 0-1 C
Noad’32 JO17-1 – TEC JO17-1 2-3 C
Noad’32 JO15-2 – Emplina JO15-5 0-2 C
Noad’32 MO15-1 – Beesd MO15-2 8-0 C
Noad’32 JO13-1 – Almkerk JO13-1 7-2 C
Noad’32 JO11-1 – Unitas JO11-1 4-5 C
Noad’32 JO7-1 – BVV JO7-1 3-1 C
Sparta’30 1 – Noad’32 1 0-0 C
Kozakken Boys JO19-2 – Noad’32 JO19-1 2-3 C
Well JO17-1 – Noad’32 JO17-2 3-3 C
BMC MO17-1 – Noad’32 MO17-1 0-8 C
SV BLC JO15-2 – Noad’32 JO15-1 0-9 C
Nivo Sparta JO9-5 – Noad’32 JO9-3 2-2 C
Zaterdag 29 April 2017
Noad’32 3 – Jan van Arckel 3 1-3 C
Noad’32 JO19-1 – Kerkwijk JO19-1 1-1 C
Noad’32 JO17-2 – Groot Ammers JO17-2 1-2 C
Noad’32 JO15-1 – Vlijmense Boys JO15-1 0-2 C
Noad’32 JO11-2 – Achilles Veen JO11-1 0-8 V
Sparta’30 2 – Noad’32 2 1-3 C
Well 3 – Noad’32 4 2-6 C
Altena VR1 – Noad’32 VR1 3-1 C
LRC JO17-2 – Noad’32 JO17-1 3-0 C
Wilhelmina JO15-4 – Noad’32 JO15-2 12-0 C
GJS JO9-3 – Noad’32 JO9-2 0-2 C
Woensdag 26 April 2017
Noad’32 3 – GVV 3 1-2 C
Zaterdag 22 April 2017
Noad’32 2 – ONI 2 1-1 C
Noad’32 JO17-1 – Vuren JO17-1 0-3 C
Noad’32 JO17-2 – Heerjansdam JO17-2 2-2 C
Noad’32 JO15-1 – Kerkwijk JO15-1 5-1 V
Noad’32 JO15-2 – Jan van Arckel JO15-2 3-9 C
Noad’32 JO11-1 – Asperen JO11-1 5-2 C
Noad’32 JO9-1 – Den Dungen JO9-2 10-2 C
Noad’32 JO9-3 – Haaften JO9-1 2-5 C
Zuilichem 1 – Noad’32 1 3-1 C
Jan van Arckel 3 – Noad’32 3 5-0 C
GVV’63 VR1 – Noad’32 VR1 3-5 C
Nivo Sparta MO15-1 – Noad’32 MO15-1 0-5 C
Unitas JO11-4 – Noad’32 JO11-2 2-1 C
Donderdag 20 April 2017
Nieuwkuijk  JO9-1 – Noad’32 JO9-1 1-1 C
Woensdag 19 April 2017
GDC MO15-1 – Noad’32 MO15-1 2-5 C
Maandag 17 April 2017 (2e paasdag)
Noad’32 JO19-1 – Sparta’30 JO19-1 4-0 1/4  B
Noad’32 JO9-1 – GJS JO9-2 0-6 1/4  B
Teisterbanders MO17-1 – Noad’32 MO17-1 1-0 C
Zaterdag 15 April 2017
Noad’32 1 – Haaften 1 4-0 C
Noad’32 3 – Kerkwijk 3 0-1 C
Noad’32 VR1 – RWB VR1 3-2 C
Noad’32 MO17-1 – Achilles Veen MO17-1 2-3 C
Noad’32 JO15-1 – RKDVC JO15-3 5-1 C
Noad’32 JO13-1 – Kerkwijk JO13-1 7-0 C
Noad’32 JO11-2 – Kozakken Boys JO11-4 2-0 C
Noad’32 JO9-2 – Achilles Veen JO9-2G 14-2 C
Noad’32 JO9-3 – Nivo Sparta JO9-2 3-4 C
Lekvogels JO19-1 – Noad’32 JO19-1 3-0 C
Lekvogels JO17-1 – Noad’32 JO17-1 1-2 C
Hedel JO15-3 – Noad’32 JO15-2 5-0 C
Tricht MO15-1 – Noad’32 MO15-1 2-4 C
RKTVC JO11-1 – Noad’32 JO11-1 13-0 C
Wilhelmina’26 JO9-1 – Noad’32 JO9-1 0-0 C
Haarsteeg JO7-1 – Noad’32 JO7-1 2-7 C
Donderdag 13 April 2017
Nivo Sparta JO11-1 – Noad’32 JO11-1 2-1 C
Woensdag 12 April 2017
Noad’32 JO17-2 – Peursum JO17-2 1-1 C
Zaterdag 8 April 2017
Noad’32 2 – RWB 2 2-0 C
Noad’32 MO17-1 – GJS MO17-1 4-4 C
Noad’32 JO15-2 – Asperen JO15-3 0-2 C
Noad’32 JO11-2 – Dussense Boys JO11-2G 1-1 C
Noad’32 JO9-2 – Roda Boys/Bom. JO9-1 1-3 C
Noad’32 JO9-3 – Sparta’30 JO9-1G 0-3 C
SV Capelle 1 – Noad’32 1 3-3 C
Nivo Sparta 9 – Noad’32 4 1-0 C
Sparta’30 VR1 – Noad’32 VR1 3-3 C
SV Capelle JO19-1 – Noad’32 JO19-1 0-0 C
Woudrichem JO17-1 – Noad’32 JO17-1 6-2 C
Nivo Sparta JO17-5 – Noad’32 JO17-2 4-1 C
GVV MO15-1 – Noad’32 MO15-1 2-4 C
OJC Rosmalen JO13-6 – Noad’32 JO13-1 0-3 C
OSC’45 JO7-2 – Noad’32 JO7-1 5-9 C
Woensdag 5 April 2017
Achilles Veen JO9-2G – Noad’32 JO9-2 1-7 Competitie
Zaterdag 1 April 2017
Noad’32 1 – Asperen 1 1-1 Competitie
Noad’32 4 – GRC-14 5 2-2 Competitie
Noad’32 JO19-1 – Heukelum JO19-1 5-0 Competitie
Noad’32 JO17-1 – Achilles Veen JO17-1 3-2 Competitie
Noad’32 MO15-1 – OJC Rosmalen MO15-5 1-1 Competitie
Noad’32 JO11-1 – RKTVC JO11-1 1-7 Competitie
Noad’32 JO9-1 – Wilhelmina’26 JO9-1 1-1 Competitie
Noad’32 JO7-1 – Haarsteeg JO7-1 5-0 Competitie
Taxandria 2 – Noad’32 2 0-2 Competitie
GVV’63 4 – Noad’32 3 8-0 Competitie
Achilles Veen MO17-1 – Noad’32 MO17-1 1-2 Competitie
RKTVC JO15-2 – Noad’32 JO15-1 0-2 Competitie
DSC JO15-4 – Noad’32 JO15-2 3-0 Competitie
Kerkwijk JO13-1 – Noad’32 JO13-1 1-3 Competitie
Kozakken Boys JO11-4 – Noad’32 JO11-2 2-3 Competitie
Nivo Sparta JO9-2 – Noad’32 JO9-3 0-3 Competitie
Woensdag 29 Maart 2017
NEO’25 JO17-1 – Noad’32 JO17-1 Vriendsch.
Zaterdag 25 Maart 2017
Noad’32 2 – Olympia’60 2  4-2 Competitie
Noad’32 MO17-1 – Teisterbanders MO17-1  3-1 Competitie
Noad’32 JO15-1 – OJC Rosmalen JO15-6  2-2 Competitie
Noad’32 JO13-1 – GRC-14 JO13-2  5-3 Competitie
Noad’32 JO11-1 – Sleeuwijk JO11-1  1-5 Competitie
Noad’32 JO9-1 – Nieuwkuijk JO9-1  6-1 Competitie
Noad’32 JO9-3 – DSS’14 JO9-1  3-0 Competitie
NEO’25 1 – Noad’32 1  0-1 Competitie
Baardwijk 2 – Noad’32 4  5-1 Competitie
Well VR1 – Noad’32 VR1  2-1 Competitie
SC Everstein JO19-1 – Noad’32 JO19-1  2-2 Competitie
Heukelum JO17-1 – Noad’32 JO17-1  0-0 Competitie
Wieldrecht JO17-4 – Noad’32 JO17-2  1-4 Competitie
RKTVC JO15-5 – Noad’32 JO15-2  2-4 Competitie
Wilhelmina MO15-1 – Noad’32 MO15-1  4-1 Competitie
GJS JO11-4 – Noad’32 JO11-2  1-3 Competitie
Woudrichem JO9-1 – Noad’32 JO9-2  3-3 Competitie
SV BLC JO7-4 – Noad’32 JO7-1  1-5 Competitie
Donderdag 23 Maart 2017
Kerkwijk JO15-2 – Noad’32 JO15-2 Vriendsch.
Woensdag 22 Maart 2017
Noad’32 MO15-1 – BZS MO15-1 1-1, BZS wns 4e ronde beker
Zaterdag 18 Maart 2017
Noad’32 1 – Woudrichem 1 0-2 Competitie
Noad’32 4 – Sparta’30 4 4-2 Competitie
Noad’32 VR1 – Wilhelmina’26 VR1 3-0 Competitie
Noad’32 JO19-1 – Ameide JO19-1 2-0 Competitie
Noad’32 JO17-1 – Tricht JO17-2 1-3 Competitie
Noad’32 JO17-2 – Arkel JO17-2 1-1 Competitie
Noad’32 JO15-2 – WSC JO15-5 3-3 Competitie
Noad’32 MO15-1 – OJC Rosmalen MO15-2 4-0 Competitie
Noad’32 JO11-2 – Achilles Veen JO11-2 1-1 Competitie
Noad’32 JO9-2 – Herovina JO9-1 1-2 Competitie
Noad’32 JO7-1 – Maliskamp JO7-2 13-0 Competitie
WSC 3 – Noad’32 2 2-3 Competitie
Haaften 3 – Noad’32 3 3-3 Competitie
Sparta’30/GRC MO17-1 – Noad’32 MO17-1 1-2 Competitie
Baardwijk JO15-1 – Noad’32 JO15-1 4-3 Competitie
SV BLC JO13-2 – Noad’32 JO13-1 1-3 Competitie
Asperen JO11-1 – Noad’32 JO11-1 3-2 Competitie
Den Dungen JO9-2 – Noad’32 JO9-1 1-6 Competitie
Haaften JO9-1 – Noad’32 JO9-3 1-2 Competitie
Donderdag 16 Maart 2017
Noad’32 3 – Sleeuwijk 5 5-3 Competitie
Zaterdag 11 Maart 2017
Noad’32 MO17-1 – BMC MO17-1 7-2 Competitie
Noad’32 JO15-1 – GDC JO15-1 3-3 Competitie
Noad’32 JO11-2 – Unitas JO11-4 4-0 Competitie
Noad’32 JO9-2 – GJS JO9-3 2-2 Competitie
Noad’32 JO9-3 – Nivo Sparta JO9-5 2-3 Competitie
Unitas 1 – Noad’32 1 3-3 Competitie
Jan van Arckel 2 – Noad’32 4 1-2 Competitie
GDC VR1 – Noad’32 VR1 1-0 Competitie
Sparta’30 JO19-1 – Noad’32 JO19-1 2-6 Competitie
ST BZC/ JO17-1 – Noad’32 JO17-1 6-0 Competitie
Oranje Wit JO17-5 – Noad’32 JO17-2 3-0 Competitie
FC Engelen JO15-4 – Noad’32 JO15-2 4-1 Competitie
SV BLC MO15-1 – Noad’32 MO15-1 3-6 Competitie
Almkerk JO13-1 – Noad’32 JO13-1 1-3 Competitie
Unitas JO11-1 – Noad’32 JO11-1 5-4 Competitie
FC Engelen JO9-3 – Noad’32 JO9-1 0-8 Competitie
BVV JO7-1 – Noad’32 JO7-1 5-4 Competitie
Woensdag 8 Maart 2017
Unitas JO11-1 – Noad’32 JO11-1 5-3 4e ronde beker
Zaterdag 4 Maart 2017
Noad’32 1 – Sleeuwijk 1 2-1 Competitie
Noad’32 2 – ONI 2 Afgelast Competitie
Noad’32 3 – Kerkwijk 3 Afgelast Competitie
Noad’32 JO17-1 – Vuren JO17-1 Afgelast Competitie
Noad’32 JO17-2 – Heerjansdam JO17-2 Afgelast Competitie
Noad’32 JO15-2 – Jan van Arckel JO15-2 Afgelast Competitie
Noad’32 MO15-1 – Helvoirt MO15-2  6-1 Competitie
Noad’32 JO11-2 – GJS JO11-4  2-2 Competitie
Noad’32 JO9-2 – Woudrichem JO9-1  1-5 Competitie
Noad’32 JO7-1 – SV BLC JO7-4  7-1 Competitie
Wilhelmina’26 4 – Noad’32 4 0-5 Competitie
SSC’55 VR1 – Noad’32 VR1 2-1 Competitie
LRC JO19-2 – Noad’32 JO19-1 2-2 Competitie
Teisterbanders MO17-1 – Noad’32 MO17-1 Uitgesteld Competitie
RWB JO15-2 – Noad’32 JO15-1 0-0 Competitie
GRC-14 JO13-2 – Noad’32 JO13-1 0-4 Competitie
Sleeuwijk JO11-1 – Noad’32 JO11-1 3-3 Competitie
DSS’14 JO9-1 – Noad’32 JO9-3  1-5 Competitie
Zaterdag 25 Februari 2017
Noad’32 JO17-1 – Roda Boys/Bom. JO17-1 1-1 Competitie
Noad’32 JO17-2 – GVV JO17-1 1-4 Competitie
Noad’32 JO11-2 – GRC-14 JO11-2 1-5 Vriendsch.
GRC-14 JO15-1 – Noad’32 JO15-1 3-3 Vriendsch.
GRC-14 JO11-1 – Noad’32 JO11-1 2-5 Vriendsch.
Zaterdag 18 Februari 2017
Noad’32 4 – Achilles Veen 3 3-1 Competitie
Noad’32 VR1 – SV BLC VR1 2-1 Competitie
Noad’32 JO19-1 – Roda Boys/Bom. JO19-1 2-0 Competitie
Noad’32 JO17-1 – Roda Boys/Bom. JO17-1 Uitgesteld Competitie
Noad’32 JO17-2 – GVV JO17-1 Uitgesteld Competitie
Noad’32 JO15-2 – RKDVC JO15-5 3-4 Competitie
Noad’32 MO15-1 – WNC MO15-1 1-2
Noad’32 JO13-1 – OJC Rosmalen JO13-6 1-0 Competitie
Noad’32 JO11-1 – Nivo Sparta JO11-1 1-4 Competitie
Noad’32 JO9-1 – Nivo Sparta JO9-2 9-3 Competitie
Noad’32 JO7-1 – OSC’45 JO7-2 9-2 Competitie
Competitie
SVW 1 – Noad’32 1 2-1 Competitie
SSC’55 3 – Noad’32 2 1-4 Competitie
WNC 4 – Noad’32 3 5-0 Competitie
GJS MO17-1 – Noad’32 MO17-1 Uitgesteld Competitie
DESK JO15-3 – Noad’32 JO15-1 2-2 Competitie
Dussense Boys JO11-2G – Noad’32 JO11-2 3-5 Competitie
Roda Boys/Bom. JO9-1 – Noad’32 JO9-2 2-0 Competitie
Sparta’30 JO9-1G – Noad’32 JO9-3 4-0 Competitie
Woensdag 15 Februari 2017
Ophemert MO15-1 – Noad’32 MO15-1 0-2 3e Ronde Beker
Zaterdag 04 Februari 2017
Noad’32 3 – Brakel 3 2-0 Competitie
Noad’32 JO19-1 – Nivo Sparta JO19-3 4-1 Competitie
Noad’32 MO17-1 – Sparta’30/GRC-14 MO17-1 5-0 Competitie
Noad’32 JO13-1 – SV BLC JO13-2 1-2 Competitie
Noad’32 JO9-1 – Be Ready JO9-2 13-1 3e ronde beker
Noad’32 JO9-3 – Altena JO9-1 0-5 Vriendsch.
SSC’55 1 – Noad’32 1 2-4 Competitie
Kerkwijk 4 – Noad’32 4 2-2 Competitie
RWB VR1 – Noad’32 VR1 1-2 Competitie
Dussense Boys JO17-1 – Noad’32 JO17-1 2-2 Vriendsch.
GJS JO17-5 – Noad’32 JO17-2 0-2 Competitie
Sparta’30 JO15-1 – Noad’32 JO15-1 3-2 Vriendsch.
ST SCZ/SCR JO15-1 – Noad’32 JO15-2 0-3 Competitie
Ophemert MO15-1 – Noad’32 MO15-1 Afgelast 3e ronde beker
Be Ready JO11-1 – Noad’32 JO11-1 2-6 3e ronde beker
Achilles Veen JO11-2 – Noad’32 JO11-2 0-3 Competitie
Herovina JO9-1 – Noad’32 JO9-2 1-7 Competitie
Maliskamp JO7-2 – Noad’32 JO7-1 2-11 Competitie
Zaterdag 28 Januari 2017
SV BLC 1 – Noad’32 1 2-3 Vriendsch.
Brakel 1 – Noad’32 2 2-3 Vriendsch.
GRC-14 JO9-2 – Noad’32 JO9-2 2-2 Vriendsch.
Sparta’30 JO9-2 – Noad’32 JO9-3 1-9 Vriendsch.
Zaterdag 21 Januari 2017
GDC 1 – Noad’32 1 0-1 Vriendsch.
Zaterdag 14 Januari 2017
Altena 1 – Noad’32 1 3-1 Vriendsch.
Altena 2 – Noad’32 2 8-1 Vriendsch.

00