• Hierbij de teamindelingen voor het seizoen 2022/2023

    Inloop ochtend a.s. zaterdag 11 juni van 11.00 – 12.00 uur

    JO8:
    1. Stef de Fijter
    2. Xavi van Giessen
    3. Jesse Vos
    4. Stan Voets
    5. Jurre van Giessen
    6. Mash Veth
    7. Gibrail Zween
    8. Mikey Duisterwinkel
    9. Joost van Giessen

    Begeleiding:
    Dick Vos
    Mariebelle van Giessen

    JO9:
    1. Liam van Tilborg
    2. Kabie Bahram
    3. Sepp Vermeulen
    4. Yoshua Veloz Pena
    5. Owen Bouman
    6. Benjamin Bouman
    7. Levi Timmerman
    8. Daan Bouman

    Begeleiding:
    Jakko Bouman
    Jerry Bouman
    Wiljan van Tilborg
    Michiel Timmermans
    Carla Bouman

    J010:
    1. Mats Bax
    2. Maxim vd Ven
    3. Joas vd Velden
    4. Yenthe van Giessen
    5. Lyvia Brouwers
    6. Quint van Santen
    7. Tijn van Wijk

    Begeleiding:
    Peterjan van Wijk
    Jersey van Tilborg
    Joyce Pullen

    J011-1:
    1. Levi van den Boom
    2. Hugo de Fijter
    3. Ruben Versfeld
    4. Sem van Masbergen
    5. Jens den Boer
    6. Dex van der Meer
    7. Thijs de Fijter
    8. Mick Verbeek
    9. Sage Toonen
    10. Sem Vos

    Begeleiding:
    Robert de Fijter
    Andre de Boer
    Joost Anne Verbeek

    J011-2:
    1. Bo Bouman
    2. Damien Duisterwinkel
    3. Lotte Hus
    4. Tom Goossens
    5. Mels van Santen
    6. Omar Maahir
    7. Yara Thur
    8. Lukas Oomen

    Begeleiding:
    vacant

    J012:
    1. Isa van Bergeijk
    2. Patrick Bax
    3. Lisen Nieuwkoop
    4. Joop van Rijswijk
    5. Lenn Vermeulen
    6. Tobias van Berchum
    7. Lennart van Dongen
    8. Nick van Es
    9. Mohammad Makkiyah
    10. Demian Nieuwkoop
    11. Finn Toonen

    Begeleiding:
    Corne Vermeulen
    Susan Nieuwkoop

    J013:
    1. Fleur van Masbergen
    2. Zoe Riedijk
    3. Jaell van Giessen
    4. Thymo Thur
    5. Maik van Bergeijk
    6. Esli van Rijswijk
    7. Hidde Smulders
    8. Pieter Visser
    9. Laurens vd Ven
    10. Jax Broekhuizen
    11. Raf Riedijk
    12. Glodie Mahuaki
    13. Musab Omar
    14. Milan Rietveld
    15. Thijs Swart

    Begeleiding:
    Mayco van Bergeijk
    Heidi Ploeg

    J015:
    1. Jari Groeneveld
    2. Gijs de Fijter
    3. Luuk versluis
    4. Sjors Kuier
    5. Luca Verwijs
    6. Jim van Bergeijk
    7. Niek van Wijk
    8. Myron Sonneveld
    9. Finn Vermeulen
    10. Stan Verheij
    11. Bjorn den Dekker
    12. Dex Goemaat
    13. Carlo Bouman
    14. Evan van Rijswijk

    Begeleiding:
    Andre Groenenveld
    Gerben Sonneveld
    Johan vd Wetering

    J019:
    1. Nick Goemaat
    2. Noah Timmermans
    3. Dylan van der Velden
    4. Jarne Smulders
    5. Mano van der Leij
    6. Niels van der Bogaard
    7. Cylian de Fijter
    8. Sem de Vries
    9. Jesse Besemer
    10. Daymian 't Lam
    11. Sebas Nieuwkoop
    12. Joel Strijbos
    13. Dominik Biniak
    14. Jasper van Oerle
    15. Miles Sonneveld
    16. Levi Verheij
    17. Jamie van Wijk
    18. Sem de Jong

    Begeleiding:
    Jan Hendrikx
    Edwin van Wijk
    Corné Millenaar
    Corné van Giessen

    M017:
    1. Noemi Kefkens
    2. Julia van Tilborg
    3. Yaquira Boxman
    4. Nurah Sheikkariem
    5. Femke den Dekker
    6. Fleur Timmermans
    7. Fenne Timmermans
    8. Sanne Bok
    9. Chanel de Kock
    10. Esmee Duizer
    11. Camilla Vos
    12. Annika van der Ley
    13. Roos Timmermans
    14. Amber Nieuwkoop
    15. Jesta Vos

    Begeleiding:
    Gerben Timmermans
    Ferdi den Tek

    met vriendelijke groet

    TC NOAD'32