• Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.FC Tilburg 1 - NOAD'32 10 - 2
    1 okt.NOAD'32 2 - Zwaluw VFC 20 - 4
    1 okt.NOAD'32 3 - GDC 52 - 2
    1 okt.Sparta'30 4 - NOAD'32 44 - 0
    1 okt.NOAD'32 VR1 - SSC'55 VR16 - 3
    1 okt.Dussense Boys JO12-1JM - NOAD'32 JO12-12 - 9
    1 okt.RKTVC JO11-2 - NOAD'32 JO11-12 - 5
    1 okt.NOAD'32 JO13-1 - RKDVC JO13-25 - 2
    1 okt.NOAD'32 MO17-1 - GDC MO17-13 - 5
    1 okt.NOAD'32 JO11-2 - Baardwijk JO11-22 - 3
    24 sep.NOAD'32 1 - Rood Wit V 11 - 2
    24 sep.NOAD'32 4 - Achilles Veen 33 - 1
    24 sep.Sparta'30 2 - NOAD'32 26 - 0
    24 sep.Waspik MO17-1 - NOAD'32 MO17-12 - 5
    24 sep.NOAD'32 JO19-1 - Nieuwkuijk JO19-13 - 3
    24 sep.GRC-14 JO13-1 - NOAD'32 JO13-12 - 3
    24 sep.RKDVC JO11-4 - NOAD'32 JO11-22 - 7
    24 sep.NOAD'32 JO11-1 - Sparta'30 JO11-22 - 4
    17 sep.Haarsteeg JO19-2 - NOAD'32 JO19-12 - 0
    17 sep.Sparta'30 1 - NOAD'32 14 - 1
    17 sep.NOAD'32 3 - WSC 51 - 1
    17 sep.RKDVC MO17-1 - NOAD'32 MO17-10 - 6
    17 sep.MVV'58 VR1 - NOAD'32 VR10 - 13
    17 sep.Woudrichem JO12-2 - NOAD'32 JO12-17 - 0
    17 sep.NOAD'32 JO13-1 - RFC JO13-2JM1 - 0
    17 sep.NOAD'32 JO15-1 - ST Almkerk/Altena JO15-10 - 3
    17 sep.NOAD'32 JO11-2 - WSC JO11-33 - 6
    17 sep.Theole JO11-3 - NOAD'32 JO11-10 - 6
    15 sep.Wilhelmina'26 VR1 - NOAD'32 VR11 - 5
    14 sep.NOAD'32 MO17-1 - RFC MO17-17 - 3
  • Programma thuis

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 08:30NOAD'32 JO9-1 - DSC JO9-3Sportpark Korenzand
    8 okt. 08:30NOAD'32 JO10-1 - Baardwijk JO10-3Sportpark Korenzand
    8 okt. 08:30NOAD'32 JO12-1 - Achilles Veen JO12-2JMSportpark Korenzand
    8 okt. 08:30NOAD'32 JO11-1 - GVV'63 JO11-1Sportpark Korenzand
    8 okt. 10:00NOAD'32 JO15-1 - WSC JO15-3Sportpark Korenzand
    8 okt. 14:30NOAD'32 1 - Well 1Sportpark Korenzand
    8 okt. 14:30NOAD'32 4 - Wilhelmina'26 3Sportpark Korenzand
    15 okt. 08:30NOAD'32 JO8-1 - Well MO8-1Sportpark Korenzand
    15 okt. 08:30NOAD'32 JO11-2 - SSC'55 JO11-2Sportpark Korenzand
    15 okt. 10:00NOAD'32 JO15-1 - Sparta'30 JO15-1Sportpark Korenzand
    15 okt. 10:00NOAD'32 MO17-1 - DESK MO17-2Sportpark Korenzand
    15 okt. 11:45NOAD'32 VR1 - GVV'63 VR1Sportpark Korenzand
    15 okt. 11:45NOAD'32 JO19-1 - Wilhelmina'26 JO19-1Sportpark Korenzand
    15 okt. 14:30NOAD'32 2 - Woudrichem 2Sportpark Korenzand
    15 okt. 15:00NOAD'32 3 - Altena 3Sportpark Korenzand
    22 okt. 08:30NOAD'32 JO12-1 - BZC'14 JO12-2Sportpark Korenzand
  • Programma uit

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt.09:00Achilles Veen JO8-1JM - NOAD'32 JO8-1Sportpark De Hanen Weide
    8 okt.10:15DESK JO13-2 - NOAD'32 JO13-1Sportpark Eikendijk
    8 okt.12:00SVO De Gaard MO17-1 - NOAD'32 MO17-1Sportpark De Gaard
    8 okt.12:30SV BLC 2 - NOAD'32 2Sportpark De Meerendonk
    8 okt.13:00Sleeuwijk VR2 - NOAD'32 VR1Sportpark De Roef
    8 okt.15:00Kerkwijk 3 - NOAD'32 3Sportpark De Drie Morgen
    15 okt.09:00Well JO9-1 - NOAD'32 JO9-1Sportpark De Hoef
    15 okt.09:00WSC JO10-4 - NOAD'32 JO10-1Sportpark Eikendonk
    15 okt.10:30GDC JO12-1 - NOAD'32 JO12-1Sportpark de Lankert
    15 okt.12:15BZS JO11-1 - NOAD'32 JO11-1Sportpark BZS
    15 okt.15:00Kerkwijk 4 - NOAD'32 4Sportpark De Drie Morgen
    15 okt.16:00OVC'26 1 - NOAD'32 1Sportpark Jan Truijenlaan
    22 okt.11:00Sparta'30 VR1 - NOAD'32 VR1Sportpark Jan Claesenhof
    22 okt.14:30Sparta'30 3 - NOAD'32 3Sportpark Jan Claesenhof