• ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1

  • ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergeijk, Mayco vanOverige stafTeammanager
    Crielaard, HeidiOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 18:30 uur - 19:45 uur B - veld
    Donderdag 18:30 uur - 19:45 uur B - veld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 09:00ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1 - SC Elshout JO14-1Sportpark Korenzand
    2 mrt. 12:00Viola JO14-1 - ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1Sportpark Alpheim
    16 mrt. 09:00ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1 - Dongen JO14-2Sportpark Korenzand
    23 mrt. 10:00Olympia'60 JO14-1 - ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1Sportpark Crispijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.ST NOAD'32/Wilhelmina'26 JO14-1 - Kerkwijk JO14-110 - 4
  • Poulestanden ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Jan van Arckel/Well JO14-165104153616
    2Theole JO14-265012191215
    3Wilhelmina JO14-2631226161010
    4ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-163031923-49
    5Margriet JO14-252031315-26
    6MEC'07 JO14-15014728-211
    7OJC ROSMALEN JO14-46015839-311

    Poulestanden ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1 ( 3e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GRC-14 JO14-166001931618
    2BZS JO14-263121913610
    3Nivo Sparta JO14-35221131218
    4Woudrichem JO14-1521212757
    5Be Ready JO14-16213141317
    6ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-16123817-95
    7Ameide JO14-16015828-201

    Poulestanden ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1 ( 3e klasse (3e fase) 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Trinitas Oisterwijk JO14-1JM2200133106
    2Achilles Veen JO14-1JM22006246
    3SC Elshout JO14-121105324
    4Be Ready JO14-121015323
    5ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-121015503
    6Vlijmense Boys JO14-1210189-13
    7FC Tilburg JO14-3210167-13
    8Dongen JO14-2210145-13
    9Baardwijk JO14-1JM210179-23
    10Viola JO14-1201145-11
    11Olympia'60 JO14-12002510-50
    12TSV Gudok JO14-4200218-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergeijk, Maik vanTeamspeler
    Broekhuizen, JaxTeamspeler
    Gommers, SunnyTeamspeler
    Smulders, HiddeTeamspeler
    Thur, ThymoTeamspeler
    Ven, Laurens v.d.Teamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1

    VS

    SC Elshout JO14-1

    24 februari 202409:00 uur
    Sportpark Korenzand veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1

    0391 Onder 14 (3e fase)

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd