• Programma thuis

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 09:00NOAD'32 JO10-2 - Herovina JO10-2Sportpark Korenzand
    2 mrt. 09:00NOAD'32 JO8-2 - DSC JO8-4Sportpark Korenzand
    2 mrt. 10:00NOAD'32 JO12-1 - SSC'55 JO12-1JMSportpark Korenzand
    2 mrt. 10:00NOAD'32 JO12-2JM - Baardwijk JO12-2Sportpark Korenzand
    2 mrt. 11:45NOAD'32 VR1 - Baardwijk VR1Sportpark Korenzand
    2 mrt. 14:30NOAD'32 4 - BZC'14 5Sportpark Korenzand
    9 mrt. 08:30NOAD'32 JO10-2 - SSA/SJO BRC'24 JO10-1 JMSportpark Korenzand
    9 mrt. 08:30NOAD'32 JO9-1 - Woudrichem JO9-1Sportpark Korenzand
    9 mrt. 10:00NOAD'32 JO11-1 - RKDVC JO11-3Sportpark Korenzand
    9 mrt. 10:00NOAD'32 JO8-2 - Jan van Arckel JO8-2Sportpark Korenzand
    9 mrt. 13:00NOAD'32 3 - Altena 5Sportpark Korenzand
    9 mrt. 14:30NOAD'32 2 - GDC 2Sportpark Korenzand
    15 mrt. 20:00NOAD'32 VR30+1 - Asperen VR30+1Sportpark De Vriezenwijk
    15 mrt. 21:00NOAD'32 VR30+1 - Heukelum VR30+1Sportpark De Vriezenwijk
    16 mrt. 08:30NOAD'32 JO12-2JM - CHC JO12-2Sportpark Korenzand
    16 mrt. 08:30NOAD'32 JO12-1 - FC Right-Oh JO12-1JMSportpark Korenzand
    16 mrt. 09:00NOAD'32 JO8-1 - SV Capelle JO8-1Sportpark Korenzand
    16 mrt. 09:00NOAD'32 JO10-1 - Vlijmense Boys JO10-3Sportpark Korenzand
    16 mrt. 09:00ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1 - Dongen JO14-2Sportpark Korenzand
    16 mrt. 11:45NOAD'32 VR1 - HRC'14 VR1Sportpark Korenzand
    16 mrt. 11:55NOAD'32 MO20-1 - SV Meerkerk MO20-1Sportpark Korenzand
    16 mrt. 14:30NOAD'32 1 - Haaften 1Sportpark Korenzand
    16 mrt. 14:30NOAD'32 4 - Sleeuwijk 4Sportpark Korenzand
  • Programma uit

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt.08:30SSC'55 JO11-2JM - NOAD'32 JO11-1Sportpark Van Wijlen
    2 mrt.09:00Well JO10-1 - NOAD'32 JO10-1Sportpark De Hoef
    2 mrt.09:45SCG'18 JO13-4 - NOAD'32 JO13-1JMSportpark Zegenwerp
    2 mrt.09:45FC Engelen JO9-2 - NOAD'32 JO9-1Sportpark Engelerpark
    2 mrt.10:15Nieuwkuijk JO8-2 - NOAD'32 JO8-1Sportpark Nieuwkuijk
    2 mrt.12:00Viola JO14-1 - ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1Sportpark Alpheim
    2 mrt.12:30GVV'63 2 - NOAD'32 2Sportpark Maartenshof
    2 mrt.14:30Achilles Veen 3 - NOAD'32 3Sportpark De Hanen Weide
    9 mrt.09:45Baardwijk JO10-3 - NOAD'32 JO10-1Sportpark Olympia
    9 mrt.10:45De Zwerver MO20-1 - NOAD'32 MO20-1Sportpark De Schans
    9 mrt.11:00FC Drunen JO12-1 - NOAD'32 JO12-2JMSportpark Duinzicht
    9 mrt.12:30Nivo Sparta VR1 - NOAD'32 VR1Sportpark De Watertoren
    9 mrt.14:30Herovina 1 - NOAD'32 1Sportpark De Kol
    9 mrt.15:30SV BLC 5 - NOAD'32 4Sportpark De Meerendonk
    11 mrt.18:30GDC JO12-1 - NOAD'32 JO12-1Sportpark de Lankert
    15 mrt.19:30LRC VR30+1 - NOAD'32 VR30+1Sportpark De Vriezenwijk
    15 mrt.20:30Woudrichem VR30+1 - NOAD'32 VR30+1Sportpark De Vriezenwijk
    16 mrt.08:30GVV'63 JO10-1JM - NOAD'32 JO10-2Sportpark Maartenshof
    16 mrt.08:30WSC JO11-3 - NOAD'32 JO11-1Sportpark Eikendonk
    16 mrt.09:00GDC JO9-1 - NOAD'32 JO9-1Sportpark de Lankert
    16 mrt.11:00Jan van Arckel JO13-1 - NOAD'32 JO13-1JMSportpark D?n Huybert
    16 mrt.12:30SV BLC 2 - NOAD'32 2Sportpark De Meerendonk
    16 mrt.15:30WSC 6 - NOAD'32 3Sportpark Eikendonk
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    24-02-2024Well 1NOAD'32 11 - 2
    24-02-2024NOAD'32 3DESK 61 - 3
    24-02-2024Wilhelmina'26 2NOAD'32 25 - 1
    24-02-2024NOAD'32 MO20-1RCD MO20-13 - 3
    24-02-2024Achilles Veen VR1NOAD'32 VR12 - 5
    24-02-2024Zwaluw VFC JO12-6NOAD'32 JO12-2JM0 - 4
    24-02-2024SV Capelle JO12-2NOAD'32 JO12-13 - 3
    24-02-2024NOAD'32 JO13-1JMDen Dungen JO13-35 - 1
    24-02-2024ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1SC Elshout JO14-12 - 5
    24-02-2024NOAD'32 JO11-1GDC JO11-12 - 2
    17-02-2024GRC-14 4NOAD'32 42 - 2
    17-02-2024Wieldrecht MO20-1NOAD'32 MO20-14 - 2
    17-02-2024NOAD'32 VR1GVV'63 VR14 - 1
    17-02-2024ST NOAD'32/Wilhelmina'26 JO14-1Kerkwijk JO14-110 - 4
    03-02-2024NOAD'32 1Vuren 10 - 4
    03-02-2024NOAD'32 2Kozakken Boys 21 - 3
    03-02-2024Almkerk 6NOAD'32 30 - 3
    03-02-2024FC Tilburg JO14-3ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-15 - 2
    03-02-2024NOAD'32 VR1SSC'55 VR18 - 1
    03-02-2024OJC ROSMALEN JO13-6NOAD'32 JO13-1JM1 - 4
    03-02-2024SC Elshout JO12-1JMNOAD'32 JO12-2JM2 - 3
    03-02-2024NOAD'32 JO11-1SC Elshout JO11-17 - 1
    03-02-2024NOAD'32 JO12-1ZIGO JO12-28 - 0
    29-01-2024NOAD'32 VR1SVO De Gaard VR19 - 1
    27-01-2024NOAD'32 4Woudrichem 45 - 1
    27-01-2024Well 4NOAD'32 36 - 0
    27-01-2024NOAD'32 2OJC ROSMALEN 20 - 4
    27-01-2024NOAD'32 MO20-1De Zwerver MO20-10 - 1
    27-01-2024NOAD'32 JO13-1JMHaarsteeg JO13-42 - 2
    27-01-2024ST NOAD'32-Wilhelmina'26 JO14-1Be Ready JO14-13 - 0
    27-01-2024Achilles Veen JO11-2JMNOAD'32 JO11-15 - 0
    27-01-2024NOAD'32 JO12-2JMHaarsteeg JO12-36 - 0
    27-01-2024FC Engelen JO12-3NOAD'32 JO12-16 - 3